پردرآمدترین ستاره‌های جهان+عکس

پردرآمدترین ستاره‌های جهان+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

نشریه معتبر فوربس فهرستی تازه از پردرآمدترین چهره های سرشناس جهان منتشر کرده. تعدادی از این ستارگان از جهان ورزش بوده ان و تعدادی دیگه هم از عالم موسیقی و دنیای فیلم و سینما.

فلوید می ودر (آمریکا)، ۳۰۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

نشریه معتبر فوربس فهرستی تازه از پردرآمدترین سلبریتی ها یا چهره های سرشناس ۱۲ ماه گذشته منتشر کرده. به نوشته این نشریه فلوید می ودر، مشت زن معروف آمریکایی در طول یه سال گذشته ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته و از این دید دیگه چهره های سرشناس جهان رو گذرونده. این مشت زن حرفه ای آمریکایی در همه ۴۷ مسابقه ای که تا الان برگزار کرده، شکست ناپذیر بوده.

مانی پاکیائو (فیلیپین)، ۱۶۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

در ماه مه سال جاری میلادی بود که فلوید می ودر (راست) در دوئلی که به جنگ قرن معروفیت یافته، مانی پاکیائو (چپ) رو در رینگ شکست داد. طبق فهرست نشریه فوربس، مانی پاکیائو با کسب ۱۶۰ میلیون دلار در رتبه دوم رده بندی پردرآمدترین چهره های سرشناس دنیا در ۲ ماه گذشته قرار داره. خیلی از فیلیپینی ها پاکیائو رو به رغم شکستش مقابل می ودر قهرمون ملی خود می دانند.

کیتی پری (آمریکا)، ۱۳۵ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

پردرآمدترین چهره هنری ۱۲ ماه گذشته کیتی پری، خواننده و بازیگر محبوب آمریکاییه که اندازه درآمد اون بر ۱۳۵ میلیون یورو بالغ می شه. اون تا کنون جوایز زیادی دریافت کرده و اسمش در سال های گذشته در فهرست پردرآمدترین زنان عالم موسیقی قرار داشته. کیتی پری نه فقط یکی از پردرآمدترین که از پرفروش ترین ستارگان موسیقی حساب می شه.

گروه وان دایرکشن (بریتانیا)، ۱۳۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

گروه پاپ وان دایرکشن که در سال ۲۰۱۰ فعالیت خود رو شروع کرده، با کسب ۱۳۰ میلیون دلار درآمد درزمان ۱۲ ماه گذشته رتبه چهارم فهرست فوربس به خود اختصاص داده. این گروه تا کنون چهار آلبوم به منتشر کردن رسونده و تونسته است جوایز موسیقی زیادی رو هم شکار کنه. نگفته نمونه که وان دایرکشن از گروه هایی بود که در مراسم پایانی بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن به روی صحنه رفت.

هاوارد اشترن (آمریکا)، ۹۵ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

هاوارد اشترن، مجری و گوینده رادیویی معروف در رتبه پنجم فهرست فوربس جای گرفته. اون که یکی از چهره های سرشناس دنیای رسانه ها به حساب می رود، درزمان ۱۲ ماه گذشته ۹۵ میلیون دلار درآمد داشته. اشترن نزدیک به سه دهه س که در این میدون فعالیت داره و از هواداران پرشماری برخورداره.

گارث بروکس (آمریکا)، ۹۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

رده ششم فهرست فوربس رو گارث بروکس به خود اختصاص داده. درآمد این خواننده محبوب سبک موسیقی کانتری در دوازده ماه گذشته بر ۹۰ میلیون دلار بالغ شده. اون از سال ۱۹۸۹ به این سو در میدون موسیقی فعالیت داره و علاوه بر آلبوم های زیاد جوایز زیادی هم به دست آورده، از جمله دو جایزه گرمی و ۱۸ جایزه آکادمی موسیقی کانتری.

جیمز پترسون (آمریکا)، ۸۹ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

در رده هفتم فهرست فوربس یه نویسنده جای گرفته: جیمز پترسون،نویسنده ی معروف آمریکایی و خالق آثار پرفروش جنایی. براساس تعدادی از آثار اون هم تا کنون فیلم ساخته شده، از جمله “دختران رو ببوس”. این نویسنده ۶۸ ساله درزمان ۱۲ ماه گذشته ۸۹ میلیون دلار درآمد داشته.

رابرت داونی جونیور (آمریکا)، ۸۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

رابرت داونی جونیور که در صف ستارگان پرطرفدار هالیوود قرار داره، در سال گذشته ۸۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده و در رتبه هشتم فهرست فوربس جای گرفته. فیلم “انتقام جویان: عصر اولتران” تازه ترین فیلم این ستاره هالیووده که به پرده سینماهای جهان راه یافته. اون تا کنون دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده.

تیلور سوئیفت (آمریکا)، ۸۰ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

تیلور سوئیف، خواننده و ترانه سرای معروف آمریکایی هم مانند رابرت داونی جونیور ۸۰ میلیون دلار در ۱۲ ماه گذشته درآمد داشته. اون تا کنون پنج آلبوم روونه بازار کرده که اولین اون در سال ۲۰۰۶ انتشار یافت. آلبوم “۱۹۸۹” که آخرین آلبوم سوئیفه، پرفروش ترین آلبوم موسیقی در سال گذشته میلادی بود.

کریستیانو رونالدو (پرتغال)، ۵ / ۷۹ میلیون دلار

با ده ستاره پردرآمد جهان آشنا شید!

رتبه دهم فهرست فوربس در رابطه با پردرآمدترین چهره های سرشناس جهان در ۱۲ ماه گذشته رو کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید به خود اختصاص داده. رونالدو که عنوان بهترین فوتبالیست جهان در سال ۲۰۱۴ رو هم یدک می کشد، از گران ترین بازیکنان دنیا هم حساب می شه. یه چند وقت پیش شایعه شد که باشگاه پرسرمایه پاریس سن ژرمن در تلاشه که رونالدو رو در ازای ۱۲۵ میلیون یورو به خدمت خود بگیره.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن