پشت پرده تبلیغات از بین بردن چین و چروک و شفافیت پوست ؟

پشت پرده تبلیغات از بین بردن چین و چروک و شفافیت پوست ؟

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مقابله با مواد مخدر گفت: سوداگران تلاش می کنن تا با تبلیغ مواد صنعتی و شیمیایی، به دست آوردن انرژی دوبرابر، دقیق شدن و فوکوس کردن وخلاقیت، تقویت قوای جنسی، تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری، نابود کردن چین و چروک و شفاف کردن پوست در آرایشگاه ها، زنان رو به دام اعتیاد بکشونن.

پوست 

حمید صرامی درباره اعتیاد مخفی در آرایشگاه های زنونه و برنامه های مورد نظر واسه پیشگیری از اعتیاد گفت: امروزه جوامع با گسترش نگاه ها و باورهای غلط در مورد سوء مصرف مواد مواجه شده ان، در حالی که که سیستم هوشمند و جست و خیز موادمخدر و روانگردان ها به خاطر جذب مشتریان جدید با گسترش باورهای غلط ، از راه های جدیدی واسه تبلیغ استفاده می کنن.

 

ایشون اضافه کرد: تبلیغاتی چون نبود اعتیادآور بودن مواد صنعتی و شیمیایی، به دست آوردن انرژی دوبرابر، دقیق شدن و فوکوس کردن وخلاقیت، تقویت قوای جنسی، تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری، نابود کردن چین و چروک و شفاف کردن پوست، از مواردیه که با این عناوین سوداگران تلاش می کنن تا با گسترش مواد محرک شیشه، ضمن کسب سود، نسبت به نشونه روی و ضربه زدن به زنان که از جایگاه خاصی در بنیان خونواده بهره مند هستن، دست به کار شن.

 

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مقابله با مواد مخدر گفت: در همین زمینه بعضی وقتا تماشاگر انتشار اخباری هستیم که در بعضی از آرایشگاه های زنونه و سالن های بدنسازی بدون مجوز، تبلیغاتی واسه گسترش مصرف ماده شیشه صورت پذیرفته س.

 

: براین پایه ابلاغی که از طرف اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد و با مشارکت دستگاه های فرهنگی و پیشگیری در سطح کلیه مراکز استان های کشور و همکاری موثر اتحادیه آرایشگران انجام شده، کارگاه های آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد خاص آرایشگران زن، برگزار شده و اقدامات مناسبی واسه پیشرفت اندازه آگاهی، علم و تغییر نگاه اونا نسبت به مشکلات و نتیجه های سوءمصرف شیشه در ابعاد جور واجور صورت گرفته.

 

به گفته ایشون هم اینکه با هماهنگی اتحادیه مربوطه، شرکت آرایشگران زن در دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و اخذ گواهی به عنوان یه ضرورت تلقی شده که تاثیر زیادی در این داره.

 

صرامی به ایسنا گفت: ادامه نظافت و بازدید از آرایشگاه ها بوسیله اداره نظارت بر اماکن عمومی، مراکز در رابطه بهداشتی و برخورد قانونی با آرایشگاه های غیرمجاز، نقش اساسی در پیشگیری وضعی و مقابله سخت افزاری با پدیده مواد مخدر و روان گردان ها داشته که به عنوان تکمیل کننده اقدامات پیشگیری اجتماعی از مصرف مواد به حساب می رود.

 

ایشون گفت: مصرف شیشه نتیجه های سوئی مثل سوء ظن، توهم، خشونت، کاهش شدید حافظه، افسردگی شدید، جنون، مشکلات عصبی، خشونت، توهم شنوایی و بینایی و ناتوانی شدید جنسی رو به دنبال داره که انتظار می رود آحاد جامعه به این موضوع توجه خاص داشته باشن.

 

صرامی عواملی مثل از دست دادن اعتماد به نفس، افسردگی، بی هدفی، دلبستگی کم و رانده از خونواده، کنجکاوی، هیجان کاذب، کمبود عاطفی، اعتیاد همسر، نگرانی درباره ظاهر و شکل های جور واجور مشکلات جنسی رو از عوامل موثر در گرایش زنان به مواد محرک دونست.

ایسنا چین و چروک پوست