پس از مرگ وارث اکانت فیس‌ بوک چه کسی است؟

پس از مرگ وارث اکانت فیس‌ بوک چه کسی است؟

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

facebook

تا حالا به این فکر کرده اید که پس از مرگ کاربران بر سر صفحه فیس بوکی اون ها چه میاد؟

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، این روزا واسه بعضی از کاربران تصور زندگی بدون فیس بوک شدنی نیس اما صفحات فیس بوکی تون بدون شما قادر به ادامه راه هستن؟

بحث صفحات فیس بوکی پس از مرگ صاحبان اون ها موضوعیه که این روزا در آمریکا بسیار مورد بحث قرار می گیرد و ایالت های جور واجور تلاش می کنن تا قوانینی در این مورد وضع کنن.

پیتر سالیوان، نماینده ایالت نیوهمپشایر آمریکا قانونی رو پیشنهاد کرده که براساس اون یه نهاد دولتی کنترل صفحات فیس بوکی افراد پس از مرگشون رو برعهده بگیره.

خونه نمایندگان نیوهمپشایر به اتفاق آرا موافقت کردن تا به سالیوان فرصت بیش تری واسه ارائه جزئیات طرح خود بدن. براساس طرح سالیوان کنترل صفحات فیس بوک، توئیتر و دیگه حساب های کاربری مثل جی میل یه فرد پس از مرگش به نهادی که بوسیله هر ایالت تعیین می شه سپرده می شه.

پیشنهاد سالیوان با این هدف انجام گرفته تا از هر گونه سوء به کار گیری حساب های کاربری فرد پس از مرگش جلوگیری شه.

به گزارش پایگاه خبری ABC News، سالیوان در پیشنهاد خود گفته: این طرح به افراد خونواده فرد فوت شده احساس آرامش میده. این طرح از سوء به کار گیری حساب های کاربری فرد پس از مرگش جلوگیری می کنه.

ایشون گفت: براساس این طرح در همین حال خونواده افراد فوت شده هم دیگه قادر نیستن تا از صفحات فیس بوکی فرد فوت شده استفاده کنن و یا تغییراتی در اون اعمال کنن.

ایسنا مطالب باحال روز