پرداخت هزینه وقت سفارت انگلیس

پرداخت هزینه وقت سفارت انگلیس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

گمانه زنی ها در مورد و اخذ ویزای این کشور اونقدر گسترده س، که در بیشتر موارد پیروی از اطلاعات مندرج در فضای مجازی و پایگاه های خبری، ممکنه مراحل اخذ ویزا رو واسه خواهندگان اون سخت کنن. این در حالی ست که شاید در ابتدای امر و تحقیق در مورد ویزای انگلیس، مراحل اخذ اون، خیلی سخت به نظر نرسند؛ اما توضیحات تکمیلی که در مورد روند اخذ ویزا مطرح می شن، خواهندگان رو به هول و ترس وا می دارن.

وقت سفارت انگلیس

مثلا این توضیحات رو از زبون که یکی از مراجع اصلی کسب اطلاعات در مورد ویزای انگلیسه، با هم می خوانیم:

  1. تأکید می شه که اگه اطلاعات کمی در مورد ویزاهای انگلیس دارین، حتما از مشورت وکلای ویزا در ایران استفاده کنین.
  2. مستر کارت، ویزا کارت و پی پال، تنها راه های واریز وجه درخواست وقت سفارت هستن؛ قبل از اخذ وقت چیزای مهم اون رو آماده کنین.
  3. انگلستان از اون دست کشورهایی ست که واسه ارسال ویزا با تقاضا کننده مصاحبه نمی کنه و فقط به بررسی مدارک اکتفا می کنه؛ پس همه مراحل اخذ وقت و تکمیل مدارک مربوط به اون زیر ذره بین هستن و در ارسال و یا نبود ارسال ویزا اثر مستقیم دارن. بنابر این از هر گونه اقدامی که از دورنمای اون اطلاع ندارین، دوری کنین.
  4. تقاضا کننده باید تنها یه بار به صورت حضوری واسه چهره نگاری، انگشت نگاری و تحویل مدارک کلی به سفارت انگلستان مراجعه کنه. هرگونه تأخیر، بی نظمی و یا کارشکنی در روز مراجعه، می تونه به ضرر تقاضا کننده تموم شه.

به بند دوم این توضیحات توجه کنین! همون طور که توجه می کنین، پرداخت هزینه های وقت سفارت انگلیس که باید به صورت آنلاین انجام شه، فقط از راه های فوق قابل انجامه؛ این بدون معنی ست که خواهندگان ویزا، باید به یه حساب بانکی بین المللی دسترسی داشته باشن و یا از راه های گرون ای در داخل کشور، مبادرت به گشایش این هزینه ها کنن.

وقت سفارت انگلیس

اما راه آسون تری که واسه پرداخت هزینه های وقت سفارت انگلیس فکر کرده شده، مراجعه به یکی از کارگزارن ویزاست؛ یعنی خواهندگان ویزا به یکی از این کارگزاران مراجعه کرده و کلیه مراحل کامل کردن فرم و اخذ وقت رو به اون ها می سپارند. تقریباً همه این مراکز، واسه پرداخت هزینه های ویزا، به حساب های بین المللی دسترسی دارن و پس از تکمیل پروسه اخذ وقت و بارگذاری مدارک در سامانه آنلاین سفارت انگلیس، مبادرت به پرداخت می کنن.

از طرف دیگه، مراجعه به این مراکز و به کار گیری تجربه کارشناسان ویزا، می تونه بستر مناسبی رو واسه رفع شبه س های احتمالی جفت و جور کنه تا خواهندگان قبل از اقدام واسه اخذ ویزا از قدرت مدارک خود باخبر شن!

دیدنی ترین مکانای اروپا

Zip World؛ یه جاذبه گردشگری مهیج و ترسناک در انگلیس

تور انگلیس