پارک شگفت انگیز کرم‎های شب تاب چین

پارک شگفت انگیز کرم‎های شب تاب چین

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

پارک کرم شب تاب چین

اگه در خاطرات کودکی خود ردی از کرمای شب تاب رو دارین و می خواین این خاطرات رو دوبارهً زنده کنین پس عاشق پارک عجیب و جدید چینیا میشین ، پارکی که شبای اون به صورت به طور کامل طبیعی و با به کار گیری نور حشرات روشن می شه. با مجله گردشگری آلامتو همراه شید تا بیشتر با پارک کرمای شب تاب چین آشنا شید.

کرمای شب تاب

این پارک در شرق دریاچه  Peony Garden در شهر ووهان مرکز استان هوبئی قرار گرفته و خونه بیشتر از ۱۰ هزار کرم شب تابه.

قسمتای مختلفی واسه مشاهده ، پرورش و تحقیق در مورد حشرات این پارک مشخص شده که شمارو واسه بهترین تجربه از این پارک کمک می کنه.

واسه بازدید از این پارک شما باید بلیطای ۱۰ یوانی (حدود ۱.۶ دلار) جفت و جور کنین که واقعا مبلغی ناچیز واسه همچین تجربه ای هستش.

با در نظر گرفتن آلودگیای زیست محیطی جمعیت کرمای شب تاب به طور غم انگیزی در حال کاهشه و همین مسئله یکی از انگیزه های اصلی راه اندازی پارک کرمای شب تاب در چین بوده ، نکته عجیب این پارک ، امکان خرید شیشه هایی در بسته شامل چند کرم شب تاب زنده س که می تونه واسه بچه ها غافلگیر کننده باشه.

پارک کرم شب تاب

با در نظر گرفتن اینکه کرمای شب تاب فصلی هستن بازدید از این پارک از تاریخ ۳۰ مه تا اوایل اکتبر امکانپذیر هستش. پس اگه واسه سال آینده قصد سفر به کشور چین رو داشتین حتماً تاریخ سفر خود رو با این پارک دیدنی تنظیم کنین.

پارک کرمهای شب تاب در چین

پارک کرمای شب تاب

تور چین