یک شهروند حرفه‌ای ترین سارق تهران را به دام انداخت

یک شهروند حرفه‌ای ترین سارق تهران را به دام انداخت

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان گفت: یه شهروند به صورت ناآگاهانه یکی از حرفه ترین سارقان فراری تهران رو به دام انداخت.

سرهنگ امیر حسین رضایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: یه شهروند در حالی که خودرو سواری خود رو در کنار خیابون پارک کرده بود و قصد ترک اونو داشت، پس از پیاده شدن بدون این دست اون دست کردن ریموت قفل دربا رو می زنه.

رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان اقرار داشت: پس از قفل شدن درب خودرو دزد که به دلیل سرقت خودرو زیر صندلی عقب مخفی شده بود و در موقعتی مناسب قصد فرار از خودرو رو داشت بازم در خودرو گرفتار می شه، ولی این بار سر و صدای ایجاد از باز کردن درب، توجه صاحب خودرو رو جلب می کنه.

این مقام مسئول انتظامی در ادامه گفت: صاحب خودرو با مشاهده دزد بدون این دست اون دست کردن با سامانه ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران کمتر از ۳ دقیقه خود رو به محل می رسونن.

ایشون خاطر نشون کرد: دزد که با ضربه زدن تونست شیشه خودرو رو بشکنه قبل از فرار از راه ماموران دستگیر و در حالی که دستاش از راه شیشه اتومبیل جراحت دیده بود، به همراه شاکی به کلانتری انتقال داده شد.

جالبه بدونین متهم در بازجویی اولیه گفت: قصد سرقت خودرو رو در چند خیابون پایین تر داشتم که با ورود به خودرو صاحبش سر رسید و من هم خود رو زیر صندلی عقب مخفی کردم و وقتی که صاحب خودرو با گذر از چند خیابون دوباره وایساد خود رو واسه فرار در بین زمان کوتاه باز کردن درب خودرو و بستن اون از راه ریموت آماده کردم، که یهو راننده به محض پیاده شدن ریموت رو فشار داده و من هم تنونستم از خودرو پیاده شوم که در آخر با فهمیدم صاحب خودرو و حضور به موقع پلیس دستگیر شدم.

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز