یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکین خوش حساب

یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکین خوش حساب

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

mci

اپراتور اول هم جهت با تشویق مشترکین به پرداخت بموقع قبوض، به آدمایی که قبض پایان دوره هر ماه خود رو تا پانزدهم ماه به شکل غیرحضوری پرداخت کنن، یه روز صحبت رایگان درون شبکه هدیه میده.

به گزارش آلامتو به نقل از همراه اول، از روز یکشنبه ۱۰آذر ماه کلیه مشترکین دائمی همراه اول که قبض پایان دوره ماهانه خود رو تا آخر روز پانزدهم ماه به شکل غیرحضوری پرداخت کنن، مشمول طرح «هدیه شتاب در پرداخت» می شن.

این صحبت رایگان، نیازمند فعال سازی بوسیله مشترکه؛ بنابر این مشترکین مشمول طرح باید با شماره گیری یه کد، شخصاً هدیه صحبت رو فعال کنن.

براساس طرح «هدیه شتاب در پرداخت» همراه اول، مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا آخر روز سی ام همون ماه، امکان فعالسازی و به کار گیری هدیه صحبت رایگان با دیگه مشترکین همراه اول و تلفن ثابت رو در روز دلخواه دارن.

این طرح روی کد دستوری #۱۱۵*۱۱۱*با عنوان هدیه شتاب در پرداخت، ارائه می شه و مشترکین جهت فعالسازی هدیه صحبت یه روز رایگان باید در همون روزی که قصد به کار گیری صحبت رایگان رو دارن، کد دستوری #۱۱۵۱*۱۱۱* رو جهت فعالسازی شماره گیری کنن.

در طرح «هدیه شتاب در پرداخت»، وقتی که مشترک قبض پایان دوره خود رو قبل از پانزدهم ماه به شکل غیرحضوری پرداخت می کنه، پیامکی با محتوای مشمول شدن دریافت هدیه یه روز صحبت رایگان دریافت می کنه. با این اس ام اس یه وقتی که مشترک واسه فعال کردن هدیه فرصت داره اعلام می شه و اگر مشترک پس از پانزدهم هر ماه مبادرت به پرداخت قبض پایان دوره ماهانه خود کنه، مشمول دریافت هدیه یه روز صحبت رایگان نمی شه. هم اینکه مشترکین پس از فعالسازی هدیه نامبرده، به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارن که از هدیه صحبت رایگان خود استفاده کنن.

لینک به درد بخور : خرید شارژ همراه اول

همراه اول