پنج دروغی که مردان به همسرانشان می‌گویند

پنج دروغی که مردان به همسرانشان می‌گویند

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

couple

در این گزارش به دلایل کلی دروغ مردان به همسراشون خواهیم پرداخت .

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این گزارش به دلایل کلی دروغ مردان به همسراشون خواهیم پرداخت . ازطرفی زنان به دلیل احساسات لطیف شون زودرنج تر ازمردان هستن اونا با تلنگری کوچیک روحیه شون به هم ریخته می شه و حالت افسردگی واضطراب در چهره شون به خوبی مشاهده خواهدشد.

بنابر این مردان واسه گفتن بیاناتشان باید دقت بیشتری داشته باشن. به دروغ های مردان که به همسراشون می می گن توجه کنین:

۱. بسیاری از مردان از این که احساس می کنن زنان تحمل شنیدن دروغ رو ندارن، به سادگی دروغ می می گن. شاید دروغ گویی آنهافقط به خاطر ناراحت نکردن همسرشون باشه. امااین رو بدونن که هر چقدر هم که همسران شون ازبیان حقیقت نگران و پریشون می شه اما بهتر ازگفتن دروغ می باشه. چون روزی حقیقت در نزدزن معلوم شده و اون زمان است که دنیا در برابرچشمان زن و شوهر مشکی می شه و کار به جاهای باریک می کشه. پس اجازه ندهیدچنین شه.

و اما یه پیشنهاد به زنان ; در صورتی که احساس کردین همسرتون به دلیل مصلحت زندگی اش به شما دروغ گفته و این دروغ تاثیر چندانی دروضعیت زندگی زناشویی و عشق و محبت میان تون نداره. پس بهتره به روی خود نیارین و ازکنار اون بگذرید. مطمئن باشین همسرتون خواهدفهمید و شرمنده شما می شه.

۲. تعریف و تعریف رو به پای دروغ نزنین.بعضی از مردان تصور می کنن اگه از همسرشون تعریف کنن دچار دروغ گویی شده ان. اگه این مسئله رو دروغ گویی فرض می کنین، بهتره به این دروغ گویی ادامه بدید. چون همسر شما ازتشویق و تشویق شما خشنود شده و به زندگی امیدوارتر می شه و با نیرو و انرژی بیشتری به زندگی ادامه می دهد.

واسه مثال در برابرخانواده خودتون شروع به تعریف از همسرتون کنین. کفش هاش رو جلوی پای اون جفت کنین.براش میوه پوست بکنین. حتی اگه فکر می کنیدهمه این کارا رو از روی تملق و دروغ انجام می بدید با انجام اینجور کاری پیش خونواده تون ،نتیجه اش رو ببینین، همسرتون پروانه واربه دور شماخواهد چرخید، احترام دو صد برابر به شماخواهد گذاشت پس ارزشش رو داره که دست به اینجور تملق و دروغی بزنین.

۳. بعضی از مردان سیاست خوبی رو اززندگی شون دارن. اونا بدون این که خود راخسته کارخانه کنن به نحویی با همسرشون برخورددارند و خود رو درگیر کمک به ایشون می کنندکه اون واقعا احساس می کنه همسرش در کارای خونه اون رو همراهی کرده است . البته بد نیس که همسرتون رو کمک کنین و دست کمک به اون بدین. زندگی یعنی همکاری و همیاری ،

وقتی مهمانی به خونه شما میاد روی صندلی نشینین و به همسرتون دستور ندین. بلکه هم که شده اون رو کمک کنین. حتی از دید لفظی مثلا بگید کمک می خواهی . من در انجام هر کاری آماده هستم .ولو این که روی صندلی بشینین و با دوستانتون مشغول به حرف زدن شید. هر چندوقت یه باراو رو صدا بزنین و از اون سوال کنین! بیام کمکت کنم ؟ این نوع دروغ گویی هم می تونه تاثیر خوبی بر همسرتون بزاره و در برابر مهمون ها سربلندباشد.

۴.  بعضی از مردان در برابر غر زدن زنان شون مجبور به گفتن دروغ هایی می شن که در انجام وبرآورده ساختن اون ضعیف هستن. این اینجور زنان باید گفت که هیچ گاه همسر خود رو تحت فشار نذارین و از اون درخواست های نشدنی نخواهید. مردی که زیر بار فشار سخن های همسرش باشه، دست به دروغ گویی می زند و به همسرش وعده هایی می دهد که خودش هم می دونه از عهده اون برنمی آید اما به خاطر ساکت کردن همسرش و جلوگیری از درگیری و جنگ اعصاب مجبور به دروغ گویی می شه. در این جازن مقصره . اون دلیل این دروغ شده است . هرزنی باید شرایط همسرش رو بدونه و بیش از اون ازهمسرش توقع نداشته باشه.

غرور و شخصیت مرد نباید زیر پا لگدمال شه.یه زن باید همسرش رو اون قدر دوست داشته باشه که اگه زندگی کمی و کمبود به وجود آمدهمراه و در کنار همسرش با مشکلات دست و پنجه نرم کنه. نه این که دلیل لاف زنی و بزرگ نمایی گویی ودروغ گویی همسرش شه.

۵.  مردان واسه این که در برابر همسر خود به قول معروف کم نیارن، تلاش می کنن دروغ بگن. بعضی از زنان عادت دارن امتیازات مردان دیگه رو به رخ همسر خود بکشن.

واسه مثال می می گن شوهر دوستم مرد بسیار شجاعی است ویا این که بسیار دست و دلبازه و همه مال واموالش رو در اختیار همسرش گذاشته است .مردان به این مسئله حساسیت نشون می دهندوآنان دوست ندارن همسرشون مرد دیگری رو برتراز اون ببینه شاید یه حس حسادت ناخودآگاه باشه که زنان باید به این حس توجه کنن. بعضی وقتا مردان در برابر تعریف همسرشون از مرد دیگردست به گفتن دروغ هایی می زنند. مثلا می گویندامروز در خیابون با پسری جوون هیکل مندی دعواکردم و اون رو به شدت زدم . اون اینجور دروغی رو به همسرش می گوید تا اعلام داره که اون هم پردل و جربزه است .

زنان نباید محیطی جفت و جور کنن که همسرشون رو مجبور به دروغ هایی شاخدار کنن.هر فردی یه حالت و روحیه و شخصیت خاص به خودش رو داره. شما نباید شوهر خود رو با مرددیگری مقایسه کنین. بلکه اون رو همون طور که هست دوست داشته باشین. همون طور که مشاهده می کنین بعضی از دروغ ها بار منفی و بعضی وقتا هم بارمثبت داره. البته یه زن و شوهر باید حقیقت گراباشند و در هر شرایطی راست گویی رو اولویت زندگی خود بدونن و حتی اگه در گذشته رخ دادناگواری داشته ان، مثل دوست واقعیت رابگویند.

در زندگی زناشویی بیان حقیقت ولو این که منتهی به دلخوری شه باارزش و مهم نیس .البته همون طور که در مقاله فوق درج شده بعضی وقتا دروغ و تملق در زندگی دلیل ایجاد اعتماد به نفس در فرد مقابل می شه و اون رو به زندگی امیدوارتر و سرحال تر می کنه. پس زن و شوهرباید در زندگی با احتیاط عمل کنن و در جهت ایجاد یه زندگی محکم تر و پرمحتواتر تلاش وتلاش خود رو به کار گیرند.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

بازنشر باشگاه خبرنگاران