پمپ خوب؛ گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

پمپ خوب؛ گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

پمپ

گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با در اختیار داشتن بیشتر از بیست سال سابقه حرفه ای و بیشتر از ۲۵ کارگروه متخصص، متهعد و کارآزموده هم جهت با پیشرفت و بهبود تامین و خدمات سیستمای پمپ آب ، بوستر پمپ ، لوازم استخری و آتشنشانی، پمپای آبرسانی خونگی، صنعتی، و نیمه صنعتی و لوازم مربوطه مثل مخازن تحت فشار و تیوپ، لوازم استخر، لوازم تاسیساتی، موتور خونه ای و جانبی مانند اتصالات، شیرآلات بنا نهاده شده.

با در نظر گرفتن گسترش شهرها و انتقال ادما از اجتماعای کوچیک به جوامع مدرن و پیشرفته شهری باعث بوجود اومدن کلان شهرها شده و این موضوع باعث می شه که فشار آب در شبکه دچار افت شدید شه ، جهت رفع این نیاز مبادرت به ساخت و خرید پمپ آب خونگی و خرید پمپ آب میشه. پمپای آب و پمپای خونگی یکی از اساسی ترین لوازم صنایع و خونگی هستن.پمپ آب مانند پمپ آب خونگی و مثل هر دستگاه دیگری دارای یه سری از قطعات مکانیکیه. امروزه با خرید پمپ آب و خرید پمپ آب خونگی میشه راحتی و نیاز به آب فشار بالا رو رفع کرد.

پمپ آب به دستگاهی می گن که واسه افزایش انتقال مایعات یا واسه متراکم سازی مایعات استفاده می شه. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین واسه خرید پمپ آب و خرید پمپ آب خونگی باید جنسا دارای کیفیت ، قیمت مناسب و تامین خدمات باشن. پمپ آب خونگی ، خرید پمپ آب آبرسانی ، آتیش نشانی ، کفکش ، شناور ، استخری ، کارواش ، پمپ لجن کش ، سیرکولاتور ، پمپ آب آبیاری و خرید بوستر پمپ آبرسانی. شرکت پایا گسترش خورشید تابان مطمئن ترین نمایندگی واسه خرید پمپ آب خونگی و شکلای جور واجور پمپ آبه. از دیگر مباحث مهمی که در مورد خرید پمپ آب و خرید پمپ آب خونگی باید دونست. اینه که نصب پمپ آب و پمپ آب خونگی باید از راه افراد متخصص این انجام بشه. امید اون هستش که روزی در کشور ما هم مثل جوامع پیشرفته ، انتخاب و خرید پمپ آب و پمپ خونگی دقت خاص ایی شه.

فرق بوستر پمپ و پمپ آب چیه؟

بوستر پمپ آبرسانی دستگاهیه از کل چند پمپ آب که به صورت موازی به همدیگه وصل هستن تا کل آب مصرفی و فشار آب سیستم رو زیاد کنه. بوستر پمپ آبرسانی سیستمیه که به خاطر افزایش فشار مایع استفاده کرده میشه،  این سیستم به  مانند کمپرسور گازه که به طور ساده از مرحله فشرده سازی (متراکم کردن روون) بهره می جوید .بوستر پمپ آبرسانی واسه انتقال روون با فشار بالا ، افزایش فشار روون به کار میره.

کاربرد بوستر پمپ آبرسانی

این بوستر واسه مکانایی که فشار بالای آب مصرفی لازم باشه و هم اینکه مجتمع مسکونی، بیمارستانا، مجموعه های ورزشی و…کاربرد داره و براساس تعداد طبقات و واحدها و اندازه هِد و دبی لازم سیستم بوستر طراحی و محاسبه می شه و در خرید پمپ آب آبرسانی تاثیر میگذاره. بوستر پمپا یا بوستر ستا ، مجموعه های صنعتی هستن که با ترکیب موازی ۲ و یا تعداد بیشتری از پمپها ، باعث افزایش کارکرد تک پمپها می شن. هد بوستر پمپ (بوستره) همون هد هر کدوم از پمپها بوده و دبی ، کل دبیای هر کدوم از پمپ هاس. بوستر پمپا براساس نوع کاربری اونا در مکانای مختلفی استفاده می شن.مانند:مکانای ورزشی،کارخانجاتا،مجتمعای مسکونی،جهت اطفاء آتیش سوزی در سیستم آتشنشانی،سالنای تفریحی و… استفاده می شن.

اصلی ترین قسمت بوستر: پمپ و تابلوی کنترل فرمون اون هستش. بوسترپمپای آب از نظر کنترل فشار آب به چند رده تقسیم شدن: بوستر پمپای آب دور ثابت، بوستر پمپای آب دور متغیر، بوستر پمپای آتیش نشانی،آبیاری و بوستر دیزل پمپ.بوستر پمپای دور ثابت نوعای جور واجور تک پمپه، دو یا چند پمپه با جاکی پمپ و یا بدون جاکی پمپ ساخته می شن. اما از دید ولتاژ برق مصرفی بوستر پمپ تک فاز دور ثابت ۲۲۰ ولت و سه فاز ۳۸۰ ولت و یا ترکیبی از این دوه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟