پسری که ۹ بار مرگ را تجربه کرده است!+عکس

پسری که ۹ بار مرگ را تجربه کرده است!+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

boy

روزانه افراد زیادی در دنیا بر اثر مشکلاتی مانند تصادفای رانندگی، سکته قلبی و … جانشون رو از دست میدن اما در میان اونا بعضیا هم این مشکلات رو کنار میزنن و به زندگی ادامه میدن.

متیو هاکسلی” پسر ۲۵ ساله ای که تا حالا چندین بار مرگ رو دور زده و حال هنوز در حال ادامه حیاته. در طول این ۲۵ سال اون با خیلی از مشکلات خطرناک و کشنده دنیا دست و پنجه نرم کرده.

این پسر انگلیسی تا حالا تونسته ۹ بار مرگ رو دور بزنه چون که چندین ایست قلبی، تصادف خطرناک، شکستگی گردن، سرطان و … رو گذرونده که هیچ کدوم از این مشکلات نتونسته ان اون رو دقیقا از پا اندازند.

اون اول بر اثر یه شیرجه بد دچار شکستگی گردن شد اما از اون نجات پیدا کرد و با ورود به بیمارستان بر اثر مشکلاتی ذات الریه گرفت و بازم از این مشکل نجات پیدا کرد. خیلی از پزشکان اون رو دیگه مرده می پنداشتند که اون تونست خیلی زود همه راغافلگیر کنه.

پس از چندماه به سرطان روده کوچیک گرفتار شد که با درمانای زیاد بازم از این مریضی نجات پیدا کرد. در این مدت اون تصادفای شدید و سکته قلبی هم داشت که از همه اونا زنده بیرون اومد.

خیلی از پزشکان متیو رو خوش شانس ترین آدم می دونه اما خودش میگه بسیار بد شانس بوده که باید این همه مدت مرگ رو تجربه کنه اما بازم زنده باشه. بسیاری اون رو مرد نه جانه صدا می کنن.

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز