پسری که برای دفاع از دختر جوان به قتل رسید

پسری که برای دفاع از دختر جوان به قتل رسید

سپتامبر 20, 2019 0 By edame
به گزارش آلامتوبه نقل از ایران، وقتی سه دوست با هم واسه گردش به پارک رفتن و مزاحم دختری شدن، سناریوی این قتل کلید خورد.

ساعت ۱۱:۳۰ ظهر ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری پسر علم آموزی به نام «قادر» از مدرسه به طرف خونه در حرکت بود که یهو صحنه ای رو در پارک فدک پرند دید. سه پسر جوون در حال مزاحمت یه دختر نوجوون بودن که بدون این دست اون دست کردن «قادر» واسه دفاع از این دختر با اونا درگیر شد و تو یه حرکت خشن ضمن ناباوری یکی از مزاحمان با شیشه نوشابه شکسته ضربه ای به «قادر» زده و دوست دیگش هم با چاقو به «قادر» حمله کرد.

با مرگ پسر علم آموز و فرار سه جوون مزاحم، تحقیقات پلیس شروع شد که نشون می داد سه جوون با درگیری لفظی به جون ایشون افتاده ان.

 سرهنگ «جعفر علیزاده» رئیس پلیس رباط کریم غرب استان تهران در این مورد گفت: مأموران کلانتری ۱۷ پرند در تماس تلفنی بامرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یه درگیری شدید در پارک فدک، خیلی سریعً به محل اعزام شدن.

سرهنگ «علیزاده» اضافه کرد: مأموران گشت با حضور در محل حادثه با پیکر خون آلود جوونی که روی زمین افتاده بود روبه رو شدن که تحقیقات محلی رو از شاهدان حادثه شروع کردن.

 ایشون گفت: کارآگاهان جنایی پلیس پس از اقدام های اطلاعاتی، موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در پرند شده و تو یه عملیات غافلگیرانه ایشون رو دستگیر کردن.

رئیس پلیس رباط کریم اضافه کرد: عامل جنایت در بازجویی های پلیسی اعتراف کرد؛ همراه دو تن از دوستانم در پارک در حال قدم زدن بودیم که به خاطر ایجاد مزاحمت واسه دختری با «قادر» درگیر شدیم و من در بالاترین درجه عصبانیت با تیکه شیشه ای که از روی زمین پیدا کرده بودم ایشون رو هدف ضربه قرار دادم.

 فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: اقدام های اطلاعاتی واسه دستگیری دو متهم دیگه که در درگیری نقش داشتن، ادامه داره.

سرهنگ علیزاده به نوجوانان و جوانان اخطار داد: متأسفانه درگیری های ساده تا الان خیلی از خونواده ها رو عزادار کرده و عده زیادی هم به خاطر نداشتن کنترل مناسب بر رفتار خود در زندان به سر می برند. خیلی از قتل ها بدون برنامه ریزی قبلی و از طریق اسلحه سرد رخ می دهد و واسه متهمان جز پشیمونی، حبس و انتظار واسه قصاص چیزی دیگری به همراه نداره.

قاتل “آتیلا کوچولو” پای چوبه دار

درگیری خونین پلیس با اراذل و اوباش

حوادث جنایی