پسری با پاهای فیلی/ عکس

پسری با پاهای فیلی/ عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

وینست اوکتچ، پسر ده ساله اوگاندایی با مشکلاتی در غدد لنفاوی خود رو به روه که باعث شده تا پاهای اون زیادتر از اندازه بزرگ شده و توانایی هر گونه حرکتی از اون سلب شه.

 

 

یه کودک ده ساله در کشور آفریقایی اوگاندا به یه مریضی بسیار نادر دچار شده که پاهای اون رو تحت تاثیر قرار داده و باعث شده تا این کودک به ” پسر پا فیلی ” مشهور شه. “وینست اوکتچ” با مشکلاتی در غدد لنفاوی خود رو به روه که باعث شده تا پاهای اون زیادتر از اندازه بزرگ شده و توانایی هر گونه حرکتی از اون سلب شه.

پزشکان در محل زندگی این کودک فکر میکنن که مورد اون یکی از نادرترین موارد اتفاق افتاده در این کشوره و خیلی از اونا اعلام کردن که از درمان این کودک انگار ضعیف هستن. پدر این کودک میگه: مشکلات این کودک از سن ۱۸ ماهگی در ایشون بروز کرد و پاهای اون شروع به بزرگ شدن کردن. بدیش اینه به دلیل مشکلات مالی نتونستیم اون رو به مراکز درمانی ببریم.

الان اون دیگه نمی تونه راه بره و به سختی می تونه به شکل چهار دست و پا روی زمین حرکت کنه. به دلیل نبود شلواری واسه اون، این کودک مجبور شده تا از لباسای دخترانه مثل دامن استفاده کنه تا بتونه پاهای خود رو بپوشونه. پزشکان محلی امیدوار هستن که انگار بتونن از کشورای پیشرفته تر در مورد علم پزشکی کمک بگیرن تا بتونن این کودک رو درمان کنن.