پست اسپم چیست؟ انواع محتوای اسپم

پست اسپم چیست؟ انواع محتوای اسپم

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

ارسال محتوای بدون رضایت کاربر رو اسپم میگن که میتونه از راه روشای جور واجور درج شه.

ایمیل اسپم چیه؟

هرزنامه رایانامه یا اسپم ایمیل (به انگلیسی: E-mail spam)، سو استفاده کردن از سیستم انتقال پیامه (شامل بیشتر وسایل انتشار رسانه ای، سیستمای تحویل دیجیتال) که به پیامای گروهی و ناخواسته می گن. بیشترین فرم شناخته شده هرزنامه، هرزنامهای پست الکترونیکه هرچند این کلمه در رسانه های دیگری مثل: هرزنامه instant messaging، هرزنامه گروه های خبری، هرزنامه موتورهای جستجو وب، هرزنامه در بلاگا، هرزنامه در ویکی، هرزنامه در تبلیغات طبقه بندی شده آنلاین، هرزنامه در پیامای گوشیای همراه، هرزنامه در انجمنای اینترنتی، فکسای ناخواسته، هرزنامه در شبکه های اجتماعی و هرزنامه در شبکه های اشتراک فایل هم دیده می شه. فرستادن هرزنامه بازم به دلیل صرفه اقتصادی پایدار می مونه چون تبلیغ کنندگان هیچ هزینه ای صرف مدیریت لیستای ایمیل هاشون نمی کنن و این، کار رو واسه مسئول دونستن فرستندگان ایمیل سخت می کنه.

۸۰٪ رایانامهای جهان هرزنامه هستن

پست اسپم چیه؟

انجمنای گفتگو محلی واسه رد و بدل کردن نظر هستن که بعضی وقتا مورد درج اسپم قرار می گیرن. بعضی از شرایط اسپم بودن یه تاپیک در انجمتای گفتگو به صورت زیره:

  • شامل چند کلمه باشن که کمکی به روال منطقی بحث نکنه.
  • خارج از موضوع تاپیک باشن وباعث انحراف تاپیک از راه اصلی بشن.
  • به کار گیری شکلک به تنهایی بدون متن.تشکر از پستا در حال
  • ی که امکان استفاده ار دکمه سپاس هست
  • به کار گیری انجمن به عنوان چت روم

کامنت (نظر) اسپم:

بعضی وقتا وبمستران واسه ایجاد لینکایی به سایت خود با روشای جور واجور مبادرت به ثبت نظر در وبسایتا میکنن که این موضوع هم به شکل اسپم مطرح میشه.

اعتیاد به تکنولوژی و راه های ترک اون

جلوگیری از هک وای فای

تکنولوژی