پرفروش ترین پیراهن های فوتبال در دنیا+عکس

پرفروش ترین پیراهن های فوتبال در دنیا+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

باشگاه های معروف فوتبال در دنیا بخشی از درآمد خود رو از راه فروش پیراهن بازیکنان بدست میارن و در میان خودشون انگار رقابت خاصی دارن. و حتی خرید بازیکن رو هم با اندازه فروش پیراهن هاش سبک و سنگین میکنه و معمولا بازیکنی رو به خدمت می گیرن که محبوبیت بالایی داشته باشه و بتونه پیراهن زیادی رو بفروشاند. در ادامه با باشگاه هایی آشنا میشیم که بیشتری فروش پیراهن رو در سال طول امسال داشتن.

۵. بایرن مونیخ

در رتبه ۵ این لیست تیم محبوب آلمانا قرار گرفته. این تیم پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تونست به فروش بالای پیراهن دست پیدا کنه. بایرن مونیخ ۸۸۰ هزار پیراهن با اسمای جور واجور به فروش رسونده و پشت سر خود آرسنال رو با فروش ۸۰۰ هزار پیراهن می بینه. این تیم با همه برده های متوالی و قدرتی که داره بازم راه زیادی واسه کسب پرفروش ترین پیراهن پیش رو داره.

۴. چلسی

از سال ۲۰۰۳ که آبراموویچ تیم چلسی راخریداری کرد، این تیم به یه از قطبای فوتبال اروپا تبدیل شد و حالا به رتبه چهارم فروش پیراهن رسیده. تا قبل از خروج تورس از این تیم بیشترین اندازه فروش پیراهن مربوط به همین بازیکن بود و آمار اون رو به ۹۱۰ هزار پیراهن رسونده بود. چلسی فاصله زیادی با بایرن مونیخ داره و فعلا جایگاه امنی رو در اختیار داره.

۳. بارسلونا

وقتی که شما بازیکنایی مانند لیونل مسی و نیمار رو در اختیار داشته باشین دیگه احتیاجی به تبلیغ واسه فروش پیراهن نیس و با یه اشاره تموم مغازه ها پیراهنای تیم شما رو تموم می کنن. تیم محبوب کاتالان سومین رتبه رو در میان تیمای پرفروش در دنیا در اختیار گرفته. بارسلونا هرساله ۱.۱۵ میلیون پیراهن رو با اسمای جور واجور به فروش میرسونه.

۲. منچستر یونایتد

شیاطین سرخ منچستر شاید حال و روز خوبی از نظر فوتبالی نداشته باشن اما طرفداران با تعصبی دارن که هیچ وقت اونا رو تنها نمی ذارن و همیشه در کنار تیم هستن. این تیم تا سال پیش که کاگاوا رو در اختیار داشت آمار فروش خیلی بالایی داشت. این بازیکن آسیایی به تنهایی تونست پس از رونی و ون پرسی به رتبه یه جدول فروش پیراهن برسه. این تیم به طور هرساله ۱.۴ میلیون پیراهن به فروش میرسونه.

۱. رئال مادرید

تیم اول مادرید که همیشه بازیکنان بزرگی رو در اختیار داشته از نظر فروش پیراهن با شیاطین سرخ همسانه و هرساله ۱.۴ میلیون پیراهن رو به فروش میرسونه. البته این آمار با پیوستن بازیکنانی مانند خامس رودریگز و تونی کروس زیاد شده اما از اونجایی که در میانگین فروش بازم این دوتیم نزدیک به هم هستن هر دو باهم رتبه اول رو به دست آوردن. رئال مادرید الان با پیروزیای پشت سر هم به قدرت برتر اروپا تبدیل شده و احتمال داره اولین تیم مدرنی باشه که از قهرمانی در جام قهرمانان اروپا دفاع می کنه.

همسران بازیکنان رئال مادرید با حجاب در مسجد!+عکس

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

باشگاه خبرنگاران