پرفروش‌ترین تلویزیون‌های LCD در ایران

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های LCD در ایران

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

LCD-TV

طبق آخرین نظرسنجی از فعالان بازار (ICT) در دی امسال سامسونگ تونسته بیشترین فروش رو در ایران به دست بیاره و در رتبه های بعدی به ترتیب ال جی ، سونی و پاناسونیک قرار دارن.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، طبق آخرین نظرسنجی از فعالان بازار (ICT) در دی امسال سامسونگ تونسته بیشترین فروش رو در ایران به دست بیاره و در رتبه های بعدی به ترتیب ال جی ، سونی و پاناسونیک قرار دارن.

Samsung D585

توانایی AllShare سامسونگ می تونه تلویزیون شما رو بطور بی سیم به کلیه لوازم دیجیتال موافق وصل کرده و از برنامه ها و محتواهای موجود در اونا استفاده کنه. از چهار ورودی چندرسانه ای با کیفیت واسه وصل کردن لوازم غیر بی سیم خود استفاده کنین. توانایی اتصال و اشتراک گذاری فیلم به شما اجازه میده تا یه درایو جدا از هم رو مستقیماً به تلویزیون خود وصل کرده و فیلم پخش کنین .

LG 42LK4500

از نسل جدید تلویزیون های سه بعدی ال جی گرفته تا تلویزیون های هوشمند با دسترسی بدون مرز به محتوای اینترنتی، کیفیت فوق العاده، LG تلویزیون های جای خود رو در تک تک اطاق های خونه شما باز میکنن.

Sony KLV-32EX330

قیمت اجناس سونی شاید در نگاه اول بالا به نظر بیاد ولی با در نظر گرفتن کیفیت مناسب اجناس سونی این پرداخت اضافی مناسب به نظر میاد سونی در ساخت تکنولوژی نو همیشه جز اولینا بوده.

Panasonic VIERA® ۵۰

تکنولوژی اثبات کننده تصویر پاناسونیک و هم اینکه خوندن دیسک با سرعت بالا باعث میشه که این تلویزیون بتونه برنامه های HDTV رو به طور کامل پخش کنه .

طرح فروش و امتیاز (Sales and Points) به خاطر پشتیبانی از فروشندگان پایانی و هم اینکه شناسایی و اجرای برنامه های بازار بینی در سال ۱۳۸۳ شروع شده. این طرح شامل موسسات، شرکت ها، فروشگاه ها و پخش کنندگانیه که با ثبت بارکد برچسب الصاق شده به اجناس اسپانسرهای عضو طرح، در سایت می تونن از امتیازات نقدی و غیر نقدی طرح استفاده کنن.

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز