پرسرعت‌ترین ADSL را از کدام شرکت‌ها بگیریم؟

پرسرعت‌ترین ADSL را از کدام شرکت‌ها بگیریم؟

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

internet

براساس آمارهای ارائه شده این جور گفته می شه که الان در حجم های جور واجور خدمات شرکت مخابرات در بعضی استان ها بالاترین کیفیت رو داشته.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا ؛  مرکز مدیریت پیشرفت ملی اینترنت (متما) به معرفی بهترین ISPها از نظر سرعت پرداخته و شرکت های برتر در آذر ماه امسال رو معرفی کرده.

به گفته این مرکز در اینترنت ۱۲۸ کیلوبایت شرکت مخابرات ایران بهترین خدمات رو ارائه کرده و پس از اون شرکت عصر انتقال داده در رده دوم و شرکت مخابرات استان لرستان در رده سوم جا گرفته ان.

هم اینکه پارس آنلاین و آسیاتک به عنوان رده های چهارم و پنجم این جدول معرفی شده ان.

۲۵۶ کیلوبایت

در بخش اینترنت ۲۵۶ کیلوبایتی هم شرکت پارس آنلاین رتبه اول رو به خود اختصاص داده و پس از اون شرکت عصر انتقال داده و شرکت مخابرات استان خراسان شمالی رده های بعدی رو به خود اختصاص داده ان اما نکته باحال اینکه در رده بعدی این جدول هم به مخابرات اختصاص یافته و به ترتیب مخابرات استان اصفهان و همدان رتبه های چهارم و پنجم سرعت این بخش رو از اون خود کرده ان.

۵۱۲ کیلوبایت

اما در بخش ۵۱۲ کیلوبایت هم دوباره یکی از شرکت های مخابرات استانی به عنوان سریع ترین ارائه دهنده اینترنت معرفی شده و رده اول جدول این بخش به مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تعلق گرفته.

شرکت عصر انتقال داده رده دوم مخابرات خراسان رضوی هم رده سوم این جدول رو از اون خود کرده ان.

اینترنت دو مگ

طبق آمارهای متما در بخش اینترنت دومگابایتی هم به ترتیب شرکت مخابرات استان کرمان و خراسان رضوی رتبه های اول و دوم رو به خود اختصاص داده ان و پس از اون ها آسیاتک و شرکت عصر انتقال داده در رده های سوم و چهارم قرار گرفته ان.

به گزارش ایسنا، گزارش آذر ماه متما در حالی ارائه شده که آبان ماه امسال سازمان تنظیم مقررات در آزمایش های خود از اپراتورهای دارای پروانه خدمات اینترنت پر سرعت (ADSL) از بین ۱۲ شرکت ارائه دهنده شرکت های آریا رسانه تدبیر، پیشگامان و پارس آنلاین سه شرکت اول معرفی کرده بود که در آزمایش های متما نامی از هیچ یکی از اون ها دیده نمی شه.

عوضش شرکت مخابرات که براساس آزمایش های رگولاتوری رتبه یازدهم این ۱۲ شرکت رو به خود اختصاص داده بود در آزمایش های متما در بیشتر حجم ها رتبه اول رو به خود اختصاص داده که بر همین پایه سوالات زیادی تو ذهن مخاطب ایجاد می شه که در آخر سرویس خوب رو باید از کدوم این شرکت ها گرفت؟!

ایسنا