پرستش کودک ناقص الخلقه هندی

پرستش کودک ناقص الخلقه هندی

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

یه دوقلوی به هم چسبیده هفته گذشته در دهاتی دورافتاده در هند به دنیا اومد که از ناحیه سینه به هم وصل شده و تنها یه سر داره. اون حالا «عابدانی» رو در هند پیدا کرده.

تصاویر ممکنه آزاردهنده باشه

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، آدمایی که این دوقلو رو می پرستند می گن که «گانش» تناسخی دوباره در کالبد این کودک داشته. جالبه بدونین گانِش یکی از خدایان در مذهب هندوئیسمه که شکمی بزرگ با سری فیل گونه داره. این گونه تصور می شه که گانش روی زمین نشسته و پاهاش رو زیر خود جمع کرده.

پرستش کودک ناقص الخلقه هندی

پیروان گانش به این روستای دورافتاده می روند تا تناسخ گانش رو از نزدیک ببینن. این دوقلو یه سر داشته و از ناحیه سینه به هم وصل شده. هندی ها گانش رو به عنوان «برطرف کننده مشکلات» پرستش می کنن، مخصوصا وقتی که می خواهند کار جدیدی رو بکنن. «کونتالِش پاندِی» یکی از همین عابدان پس از شنیده خبر تولد، بیشتر از ۱۰۰ کیلومتر رو طی کرده تا به ملاقات این کودک بی نام در منطقه «جارخاند گریدیح» بره.

پرستش کودک ناقص الخلقه هندی

پاندی به یه روزنامه نگار گفت: «وقتی که یکی از دوستانم عکس اون رو واسه من فرستاد به اون گفتم که این فتوشاپیه. اما وقتی اون گفت که عکس واقعیه، بدون این دست اون دست کردن به اینجا آمدم.»

دوقلوهای به هم چسبیده ناقص هندی بیشتر اینجور داستانی دارن. البته باید اشاره کرد که اون ها در بعضی موارد منبع درآمدی خوبی واسه خونواده خود حساب می شن. ماه گذشته هم یه دختر در «اوتار پرادش» به دنیا اومد که بینی بدشکلی مانند خرطوم داشت. در مورد اون هم گفته شد که تناسخی از گانشه و همین امر دلیل شد تا آدمایی واسه نیایش اون راهی شن.

در سال ۲۰۰۷ هم دختری با شرایط تقریبا مشابه به دنیا اومد. اما در اون مورد فقط عابدان گانش به سراغ اون نرفتند، بلکه یه سیرک هم قصد خرید اون رو داشت.

پرستش کودک ناقص الخلقه هندی

نام این دختر «لاکشمی» بود. لاکشمی ایزدبانوی ثروت در آیین هندی ها هستش. یه مدت بعد اما دست و پاهای اضافی اون تو یه عمل جراحی ورداشته شد تا اون بتونه به صورت عادی راه بره. یه موسسه خیریه هزینه های اون و خونواده فقیرش رو بردوش گرفته بود.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

فرادید