پدر گلوی فرزندش را برید + عکس

پدر گلوی فرزندش را برید + عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

پدر معتادی که گلوی فرزندش رو برید، بوسیله ماموران پلیس آگاهی دستگیر و در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

به گزارش آلامتو به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۱۶:۳۰ مورخه ۱۷ دی ماه زنی با مراجعه به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد گفت: پسرم بنام «حامد . ی» (متولد ۱۳۵۹) به همراه پسر هشت ساله اش بنام «نوید» (نوه شاکیه) از خونه خارج شد زمانیکه حامد به خونه برگشت، روی لباسا و کفشا و حتی روی پلاک موتورسیکلتش آثار خون وجود داشت اما از نوید خبری نبود.

دستگیری حامد

با در نظر گرفتن اظهارات مادربزرگ نوید، بدون این دست اون دست کردن مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد به محل زندگی حامد که پس از جدایی از همسرش در منزل مادری اش زندگی می کرد، رفته و مبادرت به دستگیری ایشون کردن.

اظهارات اولیه حامد

با در نظر گرفتن کشف آثار خون روی لباسا و هم اینکه موتورسیکلت و احتمال ارتکاب جنایت از طرف حامد، مأمورین در مورد سرنوشت نوید به تحقیق از حامد پرداختن.

حامد در اظهاراتش به مأمورین بیان کرد که آثار خون موجود روی لباسا و موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ به دلیل درگیری اون در خیابون نیلوفر بوده که طی اون با چندین نفر که قصد دزدیدن نوید رو داشتن !! درگیر شده و اونا رو با چاقو زده و در ادامه مدعی شد که نوید بوسیله این افراد ربوده شده.

تحقیقات در خیابون نیلوفر

با در نظر گرفتن اظهارات حامد در مورد درگیری ایشون در خیابون نیلوفر، بدون این دست اون دست کردن مأمورین به خیابون نیلوفر مراجعه و به تحقیق از اهالی و کسبه این منطقه پرداختن اما با تجمیع اظهارات اهالی مشخص شد که هیچ درگیری در این منطقه اتفاق نیفتاده.

کشف جسد نوید

همزمان با تحقیقات در کلانتری ۱۵۲ خانی آباد و ثبت پرونده از دست دادن پسربچه هشت ساله در سیستم کامل پلیس، در ساعت ۲۰:۳۰ هفدهم دی ماه مأمورین گشت منطقه ۱۹ پلیس راهور تهران بزرگ در بین گشت زنی جسد پسربچه ای رو در فضای سبز واقع در زیر پل شهید صنیع خانی کشف می کنن که بدون این دست اون دست کردن موضوع به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل کشف جسد حاضر شدن.

بدون این دست اون دست کردن تحقیقات از همون محل کشف جسد شروع و با بررسی سوابق از دست دادن افراد، هویت جسد که همون نوید هشت ساله بود ، شناسایی شد.

انتقال حامد به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با کشف جسد نوید که از ناحیه گلو دچار بریدگی شدید شده و از طرف دیگه با در نظر گرفتن دلایل و مدارک بدست اومده در مورد ارتکاب جنایت بوسیله «حامد . ی»، هماهنگیای لازم انجام و پدر نوید جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که حامد اعتیاد شدیدی به مصرف مواد مخدر مخصوصا شیشه داره و همین موضوع باعث شده تا همسرش از ایشون جدایی کنه.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، اضافه کرد: با در نظر گرفتن دلایل، دلایل و مدارک بدست اومده و احتمال ارتکاب جنایت بوسیله پدر مقتول (نوید) ، «حامد . ی» با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات از ایشون در دستور کار کارآگاهان خاص قتل پلیس آگاهی قرار گرفته.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن