پدر بی‌رحم فرزندانش را زنده در آتش سوزاند + عکس

پدر بی‌رحم فرزندانش را زنده در آتش سوزاند + عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

چهارشنبه گذشته در تاریخ ۲۲ اکتبر،مردی به نام “دارن سایکز” دو پسرش رو در اتاق زیر شیروانی خونه اش حبس کرد و بعد خونه رو آتیش زد.

بررسیا نشون دهنده اون هستش که “دارن سایکز” دو پسرش به اسمای جک ۱۲ ساله و پاول ۹ ساله رو با یه قطار اسباب بازی که همیشه آرزویش رو داشتن، فریب داد و اونا رو  به خونه خود کشوند. وقتی که پسران کوچکش در اتاق زیر شیروانی در حال بازی با قطار بودن ،اون در اتاق رو قفل میکنه و خونه رو با نفت به آتیش کشید.

“کلیر سایکز”،همسر قبلی این مرد در مصاحبه ای گفت: بچه های کوچکم  از طریق پدر بی رحمشون مانند موشی در تله به دام افتاده بودن و راه فراری نداشتن.

پدر ۴۴ ساله و پسر کوچکتر “پاول” قبل اینکه به بیمارستان برسن بر اثر شدت سوختگی جون خود رو از دست دادن.اما پسر بزرگتر “جک’ که تلاش کرده بود تا از اتاق زیر شیروانی خود رو نجات دهد دچار سوختگیای کمتری نسبت به پدر و برادرش شد.

اما “جک” بعد از ۵ روز مقاومت واسه زنده موندن آخرسر در روز دوشنبه ۲۷ اکتبر در حالی که مادرش شبونه روز بر بالینش بود،دنیا رو بدرود گفت.

خانوم “سایکز” میگه: چهارشنبه گذشته همسر سابقم،به فرزندانم پیغام داده بود که می خواد چیز جذابی به اونا نشون بده و اونا رو غافلگیر کنه.در ساعت ۶:۱۰ عصر روز چهارشنبه اون فرزندانم رو از خونه مادر بزرگشون سوار کرد و به خونه خود برد.

خانوم “سایکز” گفت :اون اتاق زیر شیروانی رو به شکل یه محل بازی درست کرده بود و به محض اینکه فرزندانم داخل اتاق شده بودن،درب رو بست. پسران بی گناهم بدون اینکه بدونن پدر بی رحمشون چه نقشه شومی واسه اونا ریخته،مشغول بازی بودن که پدرشون درب رو قفل میکنه و خونه رو به آتیش میکشه.

ایشون در ضمن گفتن: همسرم واسه طلاق من مقاومت میکرد و با این کار غیر انسانی خود میخواست نفرت خود رو به من نشون بده.اون نباید این جور به سرنوشت غم انگیز خونواده پایان میداد.من هر دقیقه تصویر کودکانم رو میبینم که می خوان از آتیش بیرون بدوند و پله های زیر شیروانی رو شلاق می زنن تا خود رو بالا بکشن اما هیچ شانسی واسه زنده موندن ندارن.

مدارک و دلایل پلیس نشون دهنده اون هستش که آتیش زدن خونه به طور کامل از قصد بوده.اونا کس دیگه ای رو در رابطه با این واقعه غم انگیز مقصر نمی دونن و طبق دلایل “دارن سایکز” پدر فرزندان قاتل اونا هستش.

خانوم “سایکز” در رابطه با همسر سابقش بیان داشت: اون از مشکلات روانی رنج می بره.پس اوایل امسال تونستم تا از اون مرد طلاق بگیرم و به همراه فرزندانم خونه اون رو ترک کردیم. دادگاه به اون اجازه داده بود که ۵ ساعت درهفته میتونه بچه هاش رو ملاقات کنه.

خانوم سایکز هم اینکه در رابطه با اخرین ساعات زندگی پسر بزرگش گفت:قبل اینکه “جک” دنیا رو ترک کنه،اون رو در میان بازوانم در آغوش گرفتم و به اوگفتم که اون رو بی انتها دوست دارم. پسرم منو با لبخند نگاه کرد و چند ثانیه بعد نور چشمانش واسه همیشه خاموش شد.

“کلیر سایکز” مادر داغدار، در رابطه با از دست دادن بچه هاش متنهای غم انگیزو نفسگیری در شبکه اجتماعی خود پست کرد که مردمانی از سراسر جهان اون رادیدند..اون از والدین خواست تا هر لحظه از زندگیشون رو که  به عنوان یه خونواده درکنار هم هستن،گرامی داشته باشن چون که هیچ انسانی نمیدونه چه اتفاقی در اینده می افته.

ایشون در ضمن گفتن: پسر بزرگم “جک”،یه نوازنده با استعداد بود که میتونست اینده درخشانی داشته باشه.هم اینکه پسر کوچکم “پاول” ،پسر بازیگوش و شادی بود که نگرانی اون کمک به آدمای دیگه بود.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز