پدری که بخاطر پسرش دامن می پوشد! / عکس

پدری که بخاطر پسرش دامن می پوشد! / عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

این خونواده مهربون در شهری کوچیک و سنتی در جنوب آلمان زندگی می کنن . پسر ۵ ساله این خونواده بخاطر مریضی پوستی که در ناحیه پاها داره مجبوره دامن بپوشد.

به گفته آقای “نیلز پیکرت” پدر پسر ۵ ساله : پسرم همیشه از پوشیدن دامنه های زنونه خجالت میکشین و دلیل اون طعنه و تمسخر دوستان و کودکان هم سن و سالش در مهد کودک بود.

 

پدر مهربون خونواده واسه اینکه  به اون کمکی کرده باشه عزمشو جزم کرد همراه با پسرش لباس زنونه بپوشد و پا به پای اون در خیابون قدم بزنه ، اون با این اقدام تلاش داره عشق و دلبستگی عمیقش رو به پسرش نشون بده.

“نیلز پیکرت” در ادامه میگه: درک این مسئله واسه اون و خونواده اش بسیار ساده س! و مهم نیس که این تصمیم خنده دار و یا احمقانه جلوه کنه .اون اضافه می کنه نگاه خیره مردم اصلا براش اهمیتی نداره و تنها مسئله مهم اینه که اون الگوی پسرش باشه.

ایشون میگه هر چند مردم مذهبی و بومی این شهر اونو به دید یه دیوونه نگاه میکنن اما از اینکه فرزندش رو خوشحال میکنه خوشحاله. ایشون عقیده داره نمیشه از بچهایی در این سن توقع داشت مسائل رو بفهمن و اونا واسه انجام هرکاری احتیاج به یه الگو دارن تا بتونن مثل اون رفتار کرده و نتیجه مورد انتظار بزرگترها رو برآورده کنن.

پسر دامن پوش