پدران و پسران سینمای ایران+عکس

پدران و پسران سینمای ایران+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

در این مقاله جذاب می خوایم شما رو با پدران و پسران سینمایی ایران آشنا کنیم. با آلامتو همراه شید:

از قدیم همیشه این روش در میان خونواده ها بسیار رواج داشته که شغلا از پدر به پسر به ارت می رسیده ودر این میان علاقه و استعداد نقش زیادی نداشته . البته تنوع کار هم اونقدر زیاد نبود.

به گزارش آلامتو به نقل از اندازه؛ امروزه تنوع کاری بسیار زیاد شده و شرایط تقریباً به نحویه که آدما به دنبال علاقه خود می رن اما نکته بسیار مهم اینه که فرزندان من جمله پسرا اگه در قرن حاضر و شرایط الان بخوان شغل پدر رو ادامه باید خود هم دارای سواد و استعداد باشن.

اما بعضی وقتا بعضی از شغلا از اونقدر جذابیتی برخورداره که فرزندان قید استعداد و بعضی وقتا سواد رو میزنن و ورود به میدون کاری پدر رو به هر شکلی که س بهتر می دونن. سینما و بازیگری از اون دسته شغلای جذابه که فرزندان سینماگرا رو علاقه مند به حضور در حرفه کاری پدرشون می کنه. در تصاویر زیر مروری بر آقا پسرای سینما داریم که که در این میدون دنباله رو حرفه پدر شدن.

انوشیروان و برزو با ارزش

مرحوم انوشیروان با ارزش از سال ۱۳۶۲ بازیگری راشروع کرد،اون رو بیشتر با آثاری مثل قانون بازی دوئل ،دودلی،کیفر و سریالایی مثل امام علی (ع) می شناسن، یاد و خاطره این هنرمند همیشه تو ذهن مخاطبان باقی می مونه حضور پسرش برزو با ارزش در سریالای طنز باعث شده، که بیشتر مردم خوب برزو با ارزش رو بشناسن.

فرامرز و سام قریبیان

فرامرز قربیان بادرخشش در آثاری مثل ردپای گرگ ،بیگانه بیا ،گوزنا …استعداد خود رو به نمایش گذاشت، اون دوسال پیش با ساخت( گناهکاران )نشون داد، که در میدون کارگردانی هم دستی توانا داره.

“سام قریبیان” از ۱۶ سالگی بازیگری راشروع کرده، اون در سالیان گذشته با بازی در خط خاص ، گردباد ، لاله ، نیم رخها و … در میدون بازیگری فعال بوده،اولین فیلم سینمایی سام قریبیان هم با عنوان ۳۶۰ درجه تو تهران با حضور فرامرز فریبیان مقابل دوربین رفت و مهرماه امسال اکران شد.

منوچهر و ایرج نوذری

منوچهر نوذری” که در اول با صداپیشگی و فعالیت در رادیو فعالیتای هنری اش رو شروع کرد اون بعدتر با بازیگری در مجموعه ها و فیلمای تواناییای دیگش رو نمایش گذاشت، اجرای( مسابقه هفته) و فعالیت طولانی در برنامه (جمعه ایرونی) از جمله یادگاری هاییه که اون واسه همیشه در تاریخ هنرایران جا گذاشته.

پسرش ایرج نوذری رو بیشتر با مجموعه ای چون (کلانتر) و یا بازی در فیلم( آکواریوم) به یاد داریم.

سعید و ساق دست سهیلی

سعید سهیلی پس از ساختن فیلمهایی مثل :مردی مثل باران ،سنگ کاغذ قیچی ، چارچنگولی ،با گشت ارشاد و کلاشینکف دیده شد.

سهیلی پسر که سال گذشته سال درخشش اون بود، با آثاری مثل: چند متر مکعب عشق ،رخ دیوونه ،کلاشینکف، در سینمای ایران رخ کرد ، اون که با آثار پدر شروع کرده ،حالا کم کم جزو امیدهای سینمای ایران هستش ساق دست علم آموخته گرافیکه.

فتحعلی و علیرضا اویسی

فتحعلی اویسی و علیرضا اویسی که پسر جز چند تجربه محدود و البته خوانندگی مشترک با پدر اثر لایق دیگری نداره.

سعید و سپند امیرسلیمانی

سعید امیرسلیمانی از سال ۱۳۵۱ فعالیت هنری خود رو شروع کرد ایشون پدر سپند امیرسلیمانی و کمند امیرسلیمانی بازیگران سینما و تلویزیونه.

و اما سپند بازیگر جوانیه که اون رو در نقش های متفاوتی در سینما و تلویزیون دیده ایم.

اون در خونواده ای به طور کامل هنری بزرگ شده.

داریوش و امیر یل با ارزش

امیریل با ارزش, پسر ارشد بازیگر مهم کشورمون داریوش با ارزش, در سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. اون استعدادهای پدر رو به روشنی به ارث برده و در زمینه های جور واجور هنری سر رشته داره.

عبدالرضا و پندار اکبری

پندار اکبری بازیگر جوون سینما و تلویزیون متولد ۱۴ آذر ماه سال ۶۱ در تهرانه. ایشون فارغ تحصیل رشته عکاسی و تصویر برداریه.

ایشون پسر عبدالرضا اکبری که اون هم از بازیگران سینما و تلویزیونه.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

خبرگزاری اندازه مطالب باحال روز