پخش آهنگ معین از رادیو!

پخش آهنگ معین از رادیو!

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

پخش آهنگ مشخص از رادیو!

طی ماه های گذشته جنجالای زیادی بر سر موضوع برگشت تعدادی از خوانندگان ایرونی ساکن خارج بر پا شده بود که با برگشت یکی از این خوانندگان و منتشر کردن آلبوم موسیقی ایشون این موضوع رنگ واقعیت به خود گرفت.

در حالیکه این موضوع بازم مورد جنگ رسانه هاس و هر روز خبری مبنی بر برگشت تعدادی دیگه از این افراد پخش می شه، اما انگار نبود نظارت کافی در بعضی از برنامه های رسانه ملی باعث شده که تعدادی از سازندگان برنامه های صدا و سیما بیشتر از دیگر نهادای متولی این به این موضوع علاقه مندبوده و زودتر از اونا دست به کار شدن!

به همین خاطر در برنامه صبح ایرونی که در تاریخ ۱۲/۹/۱۳۸۹ پخش گردیده، شعری که موسیقی متن اون از ترانه اجرا شده بوسیله مشخص(خواننده لس آنجلس نشینی که این روزا اخبار ضد و نقیضی از برگشت نزدیک الوقوع ایشون به کشور شنیده می شه) برگرفته شده، پخش شد.

حالا باید از هیأت نظارت بر صدا و سیما پیگیری این موضوع مطالبه شه که دلیل همزمانی اخبار برگشت این خواننده به کشور و به کار گیری آهنگای ایشون در اون چیه؟ بعضی به دنبال آماده کردن فضای داخلی واسه برگشت مشخص به ایران هستن؟

هم اینکه در همین برنامه به مناسبت روز جهانی مقابله با ایدز نمایش طنزی اجرا گردید که بازیگران در اون با دستمایه قرار دادن راه حلای پیشگیری از انتقال این مریضی، با وقاحت بیشرمانه ای به طرح مطالب جنسی که همراه با خنده های زنان این اثره، کردن. طوریکه بازیگر مرد این طنز در آخر پس از آموزش چگونگی به کار گیری وسیله جلوگیری از انتقال ایدز بوسیله روابط زناشویی، خطاب به حضار میگه: حالا برید و کار خود رو انجام بدین و دیگه نگران نباشین! که این کلام ایشون با تشویق و خنده زنان بازیگر تأیید می شه.

اینم بگیم که ۲ سال پیش هم بعضی از مدیران رادیو جوون پس از برنامه های بسیار مبتذلی که از این رادیو پخش گردید که با اعتراضات مراجع معظم از جمله آیه الله العظمی مکارم شیرازی مواجه گردید، از سمت خود برکنار شدن و با ادامه این روند بوسیله رادیو تهران شاید طی روزای آینده تماشاگر تغییراتی در سطوح مدیریتی اون باشیم.

جمع آوری: آلامتو

دیدنی و شنیدنی