پخش آزمایشی‌ شبکه «تماشا» شروع شد

پخش آزمایشی‌ شبکه «تماشا» شروع شد

سپتامبر 20, 2019 0 By edame
شبکه ی تلویزیونی «تماشا» (فیلم و سریال) فعالیت آزمایشی خود رو روی گیرنده های دیجیتال و با تبلیغ بیشتر از ۲۰ سریال ایرونی و خارجی شروع کرد.

 

به گزارش ایسنا، شبکه تماشا با شعار «پخش برنامه های موندگار» و بدون لوگو، به صورت آزمایشی روی آنتن گیرنده های دیجیتال قرار گرفته.

 

 

«تماشا» بعد از سلامت دومین شبکه ایه که در ماه های گذشته به فعالیت آزمایشی می پردازه.

 

الان، آنتن شبکه «تماشا» با تبلیغ و آنونس سریال هایی که قراره به زودی از این شبکه روی آنتن برن پر شده. چهار سریال کره ای، شش سریال خارجی و ۱۴ سریال ایرونی، از جمله سریال هایی هستن که در نوبت پخش شبکه تماشا قرار دارن و آنونس اون ها از این شبکه آزمایشی روی آنتن می رود.

 

سریال های «متشکرم»، «آدم خوب»، «فردا»، و «مهارت دستان ترو» سریال هایی از تلویزیون کره جنوبی هستن که قراره از شبکه تماشا پخش شن. بیشتر این سریال ها به مباحث پزشکی می پردازند.

 

«روزی روزگاری»، «وفا»، «عمارت فرنگی»، «در چشم باد»، «تفنگ سرپر»، «دلیران تنگستان»، «به کجا اینجور با عجله» و «زیر تیغ» هم سریال های تلویزیون ایران هستن که قراره از تماشا روی آنتن برن.

 

«خونه به دوش»، «نابرده رنج»، «خوش رکاب» و «خسته دلان» دیگه سریال های ایرونی هستن که شبکه تماشا واسه شروع پخش خود انتخاب کرده.

 

«ماموران آبی پوش»، «کمیسر والانس» و «گردان خارجی» هم سریال های پلیسی جنایی شبکه تماشا هستن.

تابناک