پای پیامک‌های تبلیغاتی به ایرانسل هم باز شد!

پای پیامک‌های تبلیغاتی به ایرانسل هم باز شد!

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

اگه شمام از مشترکانی باشین که از سیم کارتای اپراتور دوم کشور(ایرانسل) استفاده می کنین، شاید طی هفته های گذشته با دریافت اس ام اسای تبلیغاتی مواجه شدین.

smsبه گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بحث و صحبت درباره اس ام اسای تبلیغاتی موضوع جدیدی نیس و مدتا هستش اپراتور اول (همراه اول) اینجور امکانی رو جفت و جور کرده تا اون دسته از مشترکان همراه اول که علاقه مند به دریافت اس ام اسای تبلیغاتی هستن این اس ام اسا رو دریافت کنن.

البته این شرکت راهی واسه اونایی که به دریافت این اس ام اسا علاقه ندارن باز گذاشته و اونا می تونن با ارسال کدی خاص اعلام کنن علاقه ای به دریافت اس ام اسای تبلیغاتی ندارن که این در این صورت دیگه شانس دریافت اس ام اسای اداری و کاری و یا بانکی رو هم از دست میدن.

سامانه پیام کوتاه

پیام افراز ؛ ارائه دهنده سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه

اما در میان مشترکان ایرانسل هنوز حجم این اس ام اسا خیلی بالا نیس و ممکنه در طول هفته تنها یه اس ام اس تبلیغی به اونا برسه اما در هر حال به نظر می رسه پای این اس ام اسا به دومین اپراتور کشور هم باز شده.

در این میون این جوری اعلام می شه که بعضی شرکتا به صورت اتفاقی بعضی شماره های تماس رو انتخاب کرده و تبلیغات خود رو واسه اونا اس ام اس می کنن که با این وجود این روش قبل از این طی شش سال فعالیت قبلی ایرانسل کمتر دیده شده بود.

طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، اپراتورها موظفند واسه فرستادن اس ام اسای انبوه رضایت مشترکان خود رو در نظر گرفته و پس از اعلام رضایت مشترکان نسبت به ارسال پیامکای تبلیغاتی واسه اونا دست به کار شن.

الان شماره تلفن ۹۹۹۰ واسه همراه اول و ۷۰۰ واسه ایرانسل در اختیار کاربران این دو اپراتوره تا مشترکان در صورت نبود تمایل به دریافت این پیامکها موضوع رو به اپراتور خود اعلام کنن.

اما مدیر روابط عمومی ایرانسل هم درباره این موضوع به خبرنگار ایسنا گفت: مشترکانی که به هر دلیلی مایل به دریافت اس ام اسای اطلاع رسانی در مورد اجناس و خدمات جدید ایرانسل نیستن میتونن از خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ و از بقیه خطوط با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی ایرانسل تماس بگیرن و یا عدد ۲ رو به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنن.

به گفته آرش کریم بیگی مشترکان در هر زمان در صورت تمایل جهت دریافت دوباره پیامکای نامبرده، می تونن درخواست خود رو خیلی راحت و از راه رابطه با مرکز تماس ایرانسل مطرح کنن.

ایسنا