پاگانی زوندا یک اتومبیل استثنایی + عکس

پاگانی زوندا یک اتومبیل استثنایی + عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

پاگانی زوندا اولین بار در سال ۱۹۹۹ ظهور کرد و از اون پس به یه اتومبیل اسطوره ای تبدیل شد. آخرین مدل این مارک با نام پاگانی زوندا روولوسیون در سالن اتومبیل ژنو ۲۰۱۴ مانند یه جواهر بی همتا می درخشه.

به گزارش آلامتو به نقل از ، هشتاد و چهارمین سالن اتومبیل ژنو از روز ششم تا ۱۶ مارس (۱۵ تا ۲۵ اسفند) درهایش رو به روی بازدیدکنندگان باز کرده. شرکتای بزرگ و کوچیک اتومبیل سازی آخرین مدلای خود رو در این سالن به نمایش گذاشته ان.

Pagani Zonda 2014

در فرصتای مناسب گزارشایی رو در مورد سالن اتومبیل ژنو ارائه می کنیم. اما این گزارش فقط اختصاص اتومبیل پاگانی زوندا روولوسیون داره که مانند جواهری در این سالن چشما رو به خود خیره کرده.

Pagani Zonda 2014

پاگانی یه سازنده ایتالیایی کوچکه. این سازنده اتومبیلای استثنایی و سفارشی به لطف تواناییا و مشخصات عالی مدل زوندا به معروفیت رسید.

Pagani Zonda 2014

زوندا در سال ۱۹۹۹ تولید شد ، در حالی که هوآیرا جانشینش در سال ۲۰۱۲ عرضه شد، اما زوندا هنوز حاضر به ترک صحنه نیس. با این همه ، زمان اون شده که این سوپر اتومبیل که طرفداران زیادی داره ، خود رو کنار بکشه.

Pagani Zonda 2014

اما هوراچیو پاگانی آدمی احساساتیه و با تولید مدل بی همتا پاگانی زوندا روولوسیون آخرین تقدیر رو از اتومبیلی که خلق کرده، به عمل آورد.

Pagani Zonda 2014

پاگانی زوندا روولوسیون مجهز به موتوری ۱۲ سیلندر ۶.۰۱ سی سی به قدرت ۸۰۰ اسب بخاره. وزن اون فقط ۱۰۷۰ کیلو گرمه. گشتاور اون ۷۳۰ نیوتن متره که به اون اجازه میده که فقط در ۲.۷ ثانیه سرعتش از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسه.

Pagani Zonda 2014

سرعت آخرین مدل پاگانی ۳۵۰ کیلومتر بر ساعته. طراحی آئرودینامیک و خلاقانه این مدل همه نگاه ها رو به خود خیره می کنه.

Pagani Zonda 2014

نکته دیگری که بر معروفیت این اتومبیل استثنایی اضافه می کنه، قیمت اون هستش. قیمت پاگانی زوندا روولوسیون ۲.۲ میلیون یورو بدون احتساب مالیاته. در واقع، این مدل گرون ترین اتومبیلیه که در سالن ژنو حضور داره.

تا الان یه راننده خوشبخت مدل پاگانی زوندا روولوسیون سفارشی اش رو دریافت کرده.

جام جم آنلاین