پاکسازی پوست برای عروس (برنامه ۶ هفته ای)

پاکسازی پوست برای عروس (برنامه ۶ هفته ای)

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

زیبایی پوست عروس

با وجود تموم چشم هایی که در روز عروسی به شما خیره می شن، باید مطمئن شید که پوستتون می درخشد.

به گزارش آلامتو به نقل از سرخاب سفیداب؛ بطور طبیعی، هر عروسی، در روز عروسی اش بخاطر احساس عشق و هیجانی که داره، سرخ می شه! با این حال، واسه داشتن یه پوست نورانی در روز عروسی، به برنامه ریزی و تلاش بیشتری نیازه.

، یکی از مشکلات قبل از عروسیه که می تونه تعادل هورمونی شما رو بهم بزنه و باعث بوجود اومدن جوش های آزار دهنده، دانه های رنگی و حتی چرب یا خشک شدن زیادتر از اندازه پوست شه.

اما نگران نباشین. رسیدن به پوستی که مناسب ماه عسلتون باشه، زیاد هم آسونه. سایما میلر، که یه دکتر طبیعی و موسس The Last Resortاست، این برنامه ی فشرده ی شش هفته ای رو واسه قبل از عروسی طراحی کرده تا پوست شما صاف تر و نورانی تر شه.

البته نیاز به یاداوریه، مشورت متخصصین رو هیچوقت حتما در نظر داشته باشین. مخصوصا در مورد وقتی که می خواهید واسه مهم ترین اتفاق زندگی تون آماده شید.

هفته ی ۱ – رژیم

میلر می گوید: اگه می خواهید یه پوست قشنگتر و جوون داشته باشین، باید یه سالم و پاکیزه در لیست اولویت های شما باشه. رژیمی که من واسه عروس ها در نظر گرفته ام سخته، اما واقعا تاثیر داره:کافئین، الکل، شیرینی، لبنیات و هیچ غذای فراوری شده ای مصرف نکنین.

اما چیزای زیادی هست که می تونید بخورین. مثلا مقدار زیادی سبزیجات بخورین، چون پر از فیبر هستن و به گردش خون و توانایی ارتجاعی پوست کمک می کنن و به بدن شما آنتی اکسیدان می رسونن تا رادیکال های آزاد رو نابود کنه. بخاطر این باعث احساس خوب می شن.

نوشیدن آب رو یادتون نره. پیشنهاد می کنم که در روز ۲ تا ۳ لیتر آب بخورین، مخصوصا اگه تازگیا شروع به ورزش کردین. آب، بهترین ماده واسه زیبایی پوستی نرم و سرحاله، چون به بدن کمک می کنه تا سموم، هورمون ها، و مواد مضر رو دفع کنه.

هفته ی ۲ – ورزش

شکل های جور واجور تمرینات کاردیو در برنامه ی شش هفته ای شما، به طور کامل لازمن. ورزش، پوست رو سفت می کنه، و باعث تفکیک عضلات و بهبود خلق و خو می شه. در نتیجه احساس بهتری دارید. میلر می گوید: وقتی احساس خوبی داشته باشیم، قشنگتر بنظر می رسیم.

یه راه خوب واسه از دست دادن چربی بدن و رو کردن عضلات: دویدن، بوکس، طناب زدن، شنا و دوچرخه سواریه.

واسه بررسی اینکه در حال چربی سوزی هستین یا نه، «تست صحبت کردن» رو انجام بدین. اونقدر باید به تنفس شدید احتیاج داشته باشین که صحبت کردن براتون سخت باشه. ۵ تا ۶ روز در هفته، ۴۵ تا ۶۰ دقیقه تمرینات قدرتی و کاردیو انجام بدین.

هفته ی ۳ – برس کشیدن بدن

یه بخش بسیار مهم از برنامه زیبایی پوست، برس کشیدن بدنه! این کار سیستم لنفاوی رو تحریک می کنه، سطح پوست رو پاک می کنه و از رویش موهای زیر پوستی جلوگیری می کنه.

واسه کمک به بدن به خاطر نابود کردن سموم و خستگی و حفظ رطوبت، از یه برس که دارای موهای طبیعی زبره، یه بار در روز قبل از دوش گرفتن استفاده کنین.

میلر می گوید: از انگشتان پاها شروع کنین و به سمت ساق پا بالا برید، به ناحیه ی لگن که غدد لنفاوی زیادی داره، بیشتر توجه کنین. بعد به سمت منطقه ی شکم بالا برید و حرکات دایره ای در جهت عقربهای ساعت انجام بدین، بعد به طرف بافت سینه برید و از دستها به سمت قلب حرکت کنین.

هفته ی ۴ – پاکسازی روده

میلر می گوید: خانوم هایی که قراره بزودی عروس شن، یافته های عجیبی از پاکسازی روده شون بدست می بیارن! روده ی بزرگ، مقدار زیادی سم و مواد مضر ذخیره می کنه، پس وقتی روده تون رو پاکسازی کنین، روده تون دوباره هیدراته شده و باعث می شه پوستتون با تازگی، و چشم هاتون نورانی شه.

سه هفته مونده به مراسم عروسی، هفته ای یه بار واسه پاکسازی روده تون به دکتر مراجعه کنین.

هفته ی ۵ – پاکسازی عمیق صورت

این درمان زیبایی واسه صورت، تاثیر زیادی بر روشنی و کیفیت پوست داره. میلر می گوید بهتره دو هفته قبل از روز عروسی این کار رو انجام بدین تا جوش ها و مواد سمی که زیر لایه ی اپیدرم پوست هستن، بیرون بیان و تمیز شن.

درمان زیبایی صورت مورد علاقه من، اکسیژن رسانی به صورته. هر نوع پاکسازی عمیق و لایه برداری دستی از پوست صورت، جوشهای سر مشکی رو از بین می برد و زیبایی پوستی تمیز و روشن رو افزایش می دهد.

هفته ی ۶ – لایه برداری با نمک

میلر می گوید: یه لایه برداری با نمک های معدنی در هفته ی قبل از عروسی، خیلی خوبه. یه اسکراب نمک خوب، از اجناس ارگانیک استفاده می کنه و باید حس سایندگی اون به طور کامل روی بدن حس شه. این کار، بهترین و ساده ترین راه واسه با نشاط کردن بدنه. چون سلول های مرده ی پوست رو جدا می کنه، گردش خون رو افزایش می دهد، و به خون اکسیژن می رساند تا پوست فوق العاده درخشانی داشته باشین.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

زیبایی پوست سرخاب سفیداب سلامت پوست