پاهایی هم وزن یک بچه فیل!+عکس

پاهایی هم وزن یک بچه فیل!+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

آرون راجاسینگ ساکن شنای در جنوب هندوستان از اول تولد دچار یه جور مشکل ژنتیکیه که باعث رشد عجیب اعضای بدنش می شه.

آرون راجاسینگِ ۳۴ ساله ساکن شنای در جنوب هندوستان از اول تولد دچار یه جور مشکل ژنتیکیه که باعث رشد عجیب اعضای بدنش می شه. الان وزن یکی از پاهاش به ۱۰۰ کیلوگرم رسیده و تقریباً اندازه وزن یه بچه فیله طوریکه اصلاً نمی تونه حرکت کنه. پزشکان هندی هم از رشد سریع و شرایط غیرعادی پایش سردرگم شدن.

پزشکان به فکر بودن که آقای راجاسینگ بیشترین حد یه هفته پس از تولدش زنده می مونه اما اون با رسیدن به نیمه دوم از دهه سوم زندگی اش ثابت کرد که کارشناسان اشتباه می کردن. البته باوجود انجام مرتب فیزیوتراپی و مصرف دارو واسه کاهش درد پاهاش، هنوز درمانی واسه اون پیدا نشده.

آقای راجاسینگ میگه: پزشکان روی مریضی من تحقیق می کنن اما هنوز درمانی واسه اون پیدا نکرده ان. بعضی وقتا احساساتی و دلسرد میشم اما اصلاً امیدم رو از دست نداده ام.

اون واسه جابجا شدن از صندلی چرخ دار کمک میگیره و حتی واسه انجام کارای عادی روزمره اش مثل لباس پوشیدن و دست شویی رفتن به کمک احتیاج داره. آرون باوجود ناتوانی جسمی و مرگ زودتر از موعد معمولی مادرش تو یه دانشکده مهندسی که در فاصله ۸۰۴ کیلومتری از محل زندگی اش قرار داشت، ثبت نام کرد. پس از فارغ التحصیلی هم چندین جا مشغول به کار شد اما با در نظر گرفتن شرایطش نتونست هیچ کدوم از اونا رو ادامه بده.

اون استیو جابز رو الگوی خود قرار داده و تصمیم داره واسه خودش یه شرکت نرم افزار راه اندازی کنه.

تصاویر/ مریضی عجیب و غریب مرد هندی

مریضی عجیب مرد هندی!

تصاویر/ مریضی عجیب و غریب مرد هندی

تصاویر/ مریضی عجیب و غریب مرد هندی

تصاویر/ مریضی عجیب و غریب مرد هندی

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

باشگاه خبرنگاران