پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

جک پالت پلاستیکی وسیله ایه واسه بلند کردن و جابجایی و حمل پالتای پلاستیکی که کار حمل و نقل اونا رو آسون می کنه. واسه کارگران. از این جکا در کارخانجات و انبارا استفاده زیادی میشه. همونطور که می دونین پالتای پلاستیکی خودشون شکل های جور واجور مختلفی دارن. جک پالت پلاستیکی هم شکل های جور واجور مختلفی دارن و در سایزای جور واجور با ویژگیای جور واجور تولید می شن. دلایل زیادی وجود دارن که این محصول به این حد واسه انبارا و کارخانجات لازم و حیاتی شده که در ادامه این مقاله به توضیح اونا می پردازیم.

جک پالت پلاستیکی

خرید پالت پلاستیکی

جک پالت پلاستیکی دارای چرخه که امکان جابجایی پالتای پلاستیکی رو به آسونی جفت و جور میکنه. شکل های جور واجور جکا :

چک شاخه کوتاه پالت پلاستیکی مناسب واسه انبارا و مکانای کوچکه که بشه خیلی راحت جابجایی صورت بگیره.جک شاخه بلند پالت پلاستیکی واسه مکان هاییه که کمی بزرگ تره و واسه حمل پالتای بلند تر استفاده می شه.جک پالت عریض یا همون عرض بالا هم واسه پالتایی ساخته شده که دارای عرض زیادتر از اندازه استاندارد معرفی شده هستن. که بشه خیلی راحت اونا رو جابجا کرد.جک پالت باسکول دار به این منظور طراحی و ساخته شده تا شما بتونین خیلی راحت هم اجناس و بسته بندیای خود رو حمل کرده و هم با بلند کردن اونا وزن اونا رو هم اندازه گیری کنین. که این مورد از مورد هاییه که بسیار کاربردیه.جک قیچی واسه حمل و انتقال بار به وسایل حمل و نقل استفاده میشن.

پالت پلاستیکی

جک گالوانیزه هم یکی از حساس ترین موارد این نوع جکا هستش. در مواردی پیش میاد که رطوبت انبار بالاست. در این جاها از جکایی با جنس گالوانیزه استفاده می شه. جک برقی هم از شکل های جور واجور جکای پالت پلاستیکیه که واسه حمل پالتای پلاستیکی از برق استفاده می کنه و کار آدم رو راحت میکنه. معمولا واسه بسته بندیایی که وزن بالایی دارن و واسه جابجایی سخته استفاده میشه. جک انحنا دار هم هست که واسه بارایی که به شکل دایره وار هستن استفاده میشه که حمل اونا راحت تر باشه.

منبع: جک پالت پلاستیکی

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟