پاسخ نهایی کی روش در مورد رحمتی و عقیلی

پاسخ نهایی کی روش در مورد رحمتی و عقیلی

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

رحمتی و عقیلیسرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جواب به این سوال که رحمتی و عقیلی امکان برگشت به تیم ملی رو دارن گفت: با احترامی که واسه این دو قائلم اما اونا از فرصتی که در اختیارشون قرارداده بودم استفاده نکردن.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ، کارلوس کی روش در جواب به این سوال که با در نظر گرفتن اعلام پشیمونی رحمتی و عقیلی امکان برگشت این دو بازیکن به تیم ملی هست گفت: واسه من از همه چیز مهمتر حفظ نظم و انضباط تیمیه. این احساسیه که الان دارم. چیزی که مهمه اینکه در فوتبال بین المللی هیچکی نمی تونه خودشو بالاتر از تیم بدونه. این وظیفه منه که درون تیم مسئولیتایی که به افراد جور واجور داده شد بدونم که با تعهد کامل وظیفه شون رو انجام میدن. با تموم احترامی که واسه این دو بازیکن دارم باید تمرکزم روی ۲۵ نفری باشه که واسه تیم تلاش کردن.

ایشون گفت: من بازیکنان با جربزه می خوام و بازیکنانی که به فکر خودشون نیستن. این یه مسئله شخصی نیس. یه مسئله حرفه ایه. ولی بدیش اینه این دو بازیکن از فرصتی که ما به اونا دادیم استفاده نکردن و اونو از دست دادن. مهمتر اینکه نمونه ای باشه واسه بازیکنان جوون که در آینده انتخاب شن و باید بدونن وقتی انتخاب می شن باید به فکر تیم ملی باشن نه به فکر خودشون. این یه افتخاره که در خدمت تیم ملی باشن. پس مهمترین چیز ادامه کاریه که تعهد خودشون رو نشون دادن.

ایشون در مورد احتمال برگشت علی کریمی گفت: هر بازیکنی فصل آینده آمادگی لازم رو داشته باشه وظیفه منه که اونا رو به تیم ملی دعوت کنم. ولی چیزی که باید به اون توجه داشته باشیم اینه که ما بازیکنان زیادی با تجربه بین المللی نداریم. باید تعادل رو حفظ کنیم و یه سری بازیکن با تجربه بین المللی هم می خوایم. چون همه میخوان یه روزی پیراهن تیم ملی رو بپوشن و من باید به اون احترام بذارم. نگاه اول من به بازیکنانیه که در این راه ما رو همراهی کردن و ما رو به این موفقیت رساندند. این معنیش این نیس که تضمینی واسه حضورشون در تیم ملی هست. در تموم بازیهای لیگ باید ثابت کنن که به چه دلیل در تیم ملی هستن و باید نشون بدن که به چه دلیل بازیکن تیم ملی هستن.

noindex