پاسخ نرگس محمدی به شایعات

پاسخ نرگس محمدی به شایعات

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

 «نرگس محمدی» درخصوص پیشنهاد دریافت دستمزد روزانه ۱.۵ میلیون تومن واسه حضور تو یه جشنواره تئاتری، گفت: اصلا موضوع پول در میان نبود، بلکه به دلیل اجرای تئاتر نمی تونستم در جشنواره سقز حضور پیدا کنم.

 

«نرگس محمدی» بازیگری که با اجرای نقش ستایش در سریال تلویزیونی به همین نام به معروفیت رسید، در گفت وگو با خبرنگار تئاتر فارس درخصوص انتشار گزارشی با عنوان وقتی «ستایش» واسه حضور در جشنواره روزانه ۱.۵ میلیون طلب می کنه! گفت: ماجرا از این قرار بود که ماه پیش یه آقایی به من زنگ زد و منو به سقز دعوت کرد. من فکر کردم از این برنامه های استیجیه. گفتم اگه قرار باشه بیام اونجا، انقدر پول می گیرم. گذشت تا اینکه سه روز مونده بود به شروع جشنواره که اون آقا به من زنگ زد. من گفتم برنامه شما چیه، گفت مگه به شما نگفته بودم، یه جشنواره تئاتریه. من گفتم بیام اونجا چیکار کنم، من که کاری در این رابطه ندارم. گفت آقای اصغر همت و افراد دیگری هم هستن، شمام مهمون خاص ما هستین. گفتم من الان سر یه کار تئاتر هستم و نمی توانم بیام.

ایشون در جواب به این سوال که از اول مشخص نبود که قراره در نمایشی روی صحنه برید، گفت: چون تئاتر شهر در اول اعلام نکرده بود که در زمان برگزاری اجلاس بزرگان، سالن های تئاتر بازه، ما هم نمی دونستیم که در این زمان باید اجرای نمایش داشته باشیم.
محمدی ادامه داد: این آقا اصرار کرد که باید حتما حضور داشته باشم؛ من هم گفتم اگه بتونم بیام فقط یه روز می توانم درخدمت تون باشم ولی الان نمی توانم چون اجرای تئاتر دارم.
این بازیگر در آخر گفت: من اصلا در اون زمان نمی تونستم در این جشنواره حضور پیدا کنم و اصلا موضوع پول در میان نبود.

 «نرگس محمدی» تازگیا بازی در فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» رو تموم کرده و الان در نمایش «نظمیه زنان» به کارگردانی اصغر خلیلی روی صحنه رفته.

جشنواره