پارک پرندگان خشمگین به زودی ساخته می شود

پارک پرندگان خشمگین به زودی ساخته می شود

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

Rovio دنیای اسمارت فون ها رو ترک کرده و با ‘پارک پرندگان عصبانی’ به دنیای واقعی قدم می گذارد. چه احساسی دارین وقتی همه خوک های ممکن رو با آی فون خود می کشید؟ مرحله بعدی شاید سخت تره؟

 

 

 

به گفته خالق بازی Rovio، پارک پرندگان عصبانی جاییه که بازی سخت تر می شه.
Rovio با ایجاد شکارگاه های فعال واقعی و با آخرین لوازم زمین های بازی شرکت Lappset قصد گسترش و پیشرفت بازی پرندگان عصبانی رو داره. این پارک ها اول در فنلاند و بعد در انگلستان ایجاد می شه.

 

البته Rovio قصد بازگشایی یه پارک چند میلیارد دلاری در Disneyworld یا در Six Flags رو نداره اما زمین بازی کوچیک هم لوازم جالبی مثل برج نوردی، الاکلنگ و تاب، چاله های شنی، اسلایدها و بقیه بازی های مربوط به فضای باز رو داره. در این مقاله نوشته شده که با احتمال زیاد این پارک داخل یه پارک موضوعی بزرگتر تاسیس می شه.

 

بازی های ویدئویی همیشه رابطه ضعیف اما لذت بخشی با مراکز تفریحی و زمین های بازی داشتن. وقتی که نولان بوشنل، بنیانگذار آتاری، پروژه مرکز تفریحی Chuck E. Cheese رو در سال ۱۹۷۰ شروع کرد، تماشاگر تغییر طبیعی در چگونگی بازی کردن مردم شد. کاتاماری دمیسی، خالق کیتا تاکاهاشی و طراح زمین های بازی ، هم در حال تاسیس یه زمین بازی در محدوده Woodthorpe گرانج پارک شهر ناتینگهام انگلستانه.

 

اما تنها سوالی که باقی می موند اینه که در این پارک واقعا آدم هایی به شکل و شمایل خوک در می آیند و با پرندگان واقعی باید اونا رو نشونه رفت؟؟

 

خبرانلاین