یکی از بزرگترین افتخارات ما پمپرزی ها، داشتن هواداران با وفایی مثل شماس. آمار مصرف روزانه ۵ میلیون پوشک پمپرز در سراسر دنیا، نشون دهنده محبوبیت پوشک های ما بین کوچولوهاست. پمپرز طرفداران زیادی هم در ایران داره و آمار بالای به کار گیری پوشک های پمپرز نشونه ای از این طرفداریه.

با این حال مامان های ایرونی تا حدود یه سال پیش واسه جفت و جور بدون دردسر پوشک های «پمپرز» با مشکلاتی مواجه بودن که حالا این مشکلات با ورود قانونی «» به ایران برطرف شده.

اگه شمام از طرفداران پوشک های پمپرز هستین، این حق شماس که بدونین الان تنها پمپرز های ساخت کشور آلمان، به صورت قانونی وارد کشور می شن و پوشک هایی که با عنوان پمپرز های ساخت کشورای دیگه در ایران به فروش می رسند، به شکل قاچاق و بدون نظارت وزارت بهداشت به دست خونواده ها می رسند. پس حتما پوشک های پمپرزی رو که لوگوی «Made in Germany»، روی اونا درج شده رو بخرین تا خیالتون واسه اصالت محصول راحت شه.

پوشاک پمپرز pampers

 اگه شمام جزو اون دسته از مادرانی هستین که سلامت و اصالت اجناس مورد استفاده واسه کودکتون رو به اجناس قیمت پایین تر و بدون تاییدیه وزارت بهداشت ترجیح می بدید، این مطلب رو بخونین تا فهمیده باشین پوشک های اصل پمپرز واسه رسیدن از آلمان به ایران چه مراحلی رو پشت سر می گذارن.

کارخانه اختصاصی پمپرز در قلب آلمان :

  • شکل های جور واجور پوشک های پمپرز در کارخانه ای با نام انحصاری برند «پمپرز» در شهر Euskirchen آلمان، در محیطی به طور کامل بهداشتی تولید می شن.
  • اجناس پمپرز پس از تولید و عبور از مرحله حساس کنترل کیفیت کارشناسان آلمانی، در کارخانه بسته بندی شده و واسه ارسال به نقاط جور واجور دنیا آماده می شن.
  • با در نظر گرفتن طرفداران بی شمار پمپرز در ایران، به طور طبیعی بخشی از این اجناس به کشور ما اختصاص پیدا می کنه. اما واسه اینکه پمپرز از قلب آلمان به دست شما مادران دلسوز در ایران برسه، مدارک سلامت و استاندارد پوشک های پمپرز در وزارت بهداشت ثبت می شن تا پس از تایید و ثبت پایانی، مقدمات واسه ارسال پوشکای پمپرز به ایران صورت بگیره.

جالبه بدونین که کارخانه پمپرز فرقی بین مصرف کنندگان داخلی خودش و مصرف کنندگان ایرونی قائل نیس پس مصرفی کوچولوی شما دقیقا همون پوشکی است که در آلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در راه ایران

سفارشات پمپرز ثبت شده در وزارت بهداشت به سازمان غذا و دارو برگشت داده می شن و اجناس با حساسیت های خاص پس از عبور از مراحل کنترل فروش آزاد، بررسی کیفیت و مطابقت با استانداردهای ایران پروانه ورود به کشور رو از وزارت بهداشت دریافت می کنن. پس از دریافت پروانه ورود، نماینده انحصاری شرکت تهران بوران در ایران، برگه نمایندگی رسمی مورد تایید اتاق بازگانی و سفارت ایران رو در اداره بازرگانی گمرکات ایران به ثبت می رساند و پس از ثبت مجوز ورود، با کدهای مخصوص بهداشتی جنسای وارداتی و ارسال برگه سبز یا اعلام نامه از راه گمرک وارد ایران می شن. با این حال هنوز یه مرحله تا ترخیص اجناس باقی مونده. اجناس وارد شده در این مرحله دوباره بوسیله وزارت بهداشت آزمایش شده و پس از تایید پایانی اجازه ترخیص صادر می شه.

پمپرز به شما نزدیک می شه!

پوشک های پمپرز پس از ترخیص، بدون این دست اون دست کردن و بدون واسطه به انبار اختصاصی شرکت «تهران بوران» به عنوان نماینده رسمی پخش پمپرز در ایران منتقل می شه. قبل از مرحله پخش، نمونه ای از پوشک های وارداتی، دوباره مورد آزمایش قرار می گیرند و پس از تایید یکی بودن محصول با استانداردهای ایران، مجوز مصرف صادر می شه. پس از فرستادن این مجوز برچسب های اصالت که سند و تاییدیه ای از طرف وزارت بهداشته، روی اجناس چسبونده می شه تا شما مشتری وفادار با اطمینان از سلامت و کیفیت محصول منتخبتان، پمپرز رو با خیالی راحت به عنوان یکی از جدی ترین همراهانتان انتخاب کنین.

این پمپرز اصل آلمانیه

حالا شما با اطلاع از مراحل  ورود پوشک ها به ایران در این سفر با پمپرز همراه شده اید. در تموم این مراحل، کارشناسان وزارت بهداشت و تایید کنندگان استاندارد اجناس پمپرز در کنارتون بوده ان و همین باعث شده تا شما با خیالی راحت پمپرز رو به عنوان دوست خود و کودکتون انتخاب کنین. شاید حالا با حساسیت بیشتری در مورد مصرف اجناس اصیل و نمونه های غیر استاندارد قاچاق تصمیم گیری کنین. پس اطلاعاتتون در مورد سفر دراز مدت پمپرز از آلمان به ایران رو در اختیار بقیه مادرها بذارین تا اونا هم مثل شما با پمپرز اصیل و همیشه همراه آشنا شن.

واسه تماشای ویدئوی چگونگی تولید و ورود پمپرزهای اصل آلمان به ایران، می تونین به سایت اصلی پمپرز ایران مراجعه کنین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *