کانر کروز تصمیم گرفته راه پدر مشهورش رو ادامه بده.این پسر ۱۷ ساله مانند پدرش حرفه بازیگری رو انتخاب کرده و در نسخه جدید فیلم مهیج “سپیده دم سرخ” واسه اولین بار نقش یکی از شخصیتای اصلی رو بازی می کنه.

 

کانر در این فیلم نقش داریل بیتس که یکی از اعضای نیروهای مقاومته رو بازی می کنه.

کانر اولین بار در سال ۲۰۰۸ بایک نقش کوچیک در فیلم ” ۷ پوند” حرفه بازیگری رو شروع کرد . اون در این فیلم نقش جوانیهای ویل اسمیت رو بازی کرد.

فیلم جدید اون در تاریخ ۲۱ نوامبر در سینماها اکران می شه . داستان این فیلم درباره گروهی از نوجوانانه که می خوان در مقابل حمله سربازان کره شمالی از واشنگتن دفاع کنن.

دان بردلی کارگردان این پروژه س و بازیگرانی مثل کریس همثورس ، جاش هاچرسون (بازیگرفیلم مشهور تشنگی مقابله) وایزابل لوکاس در کنار کانر کروز در این فیلم هنرنمایی می کنن.

هاچرسون تازگیا” گفت:”کانر واقعا” پسر خوب و جالبیه.”

” به طور کامل” روشنه که نوع تربیت اون با نوجوانان دیگه به طور کامل” متفاوت بوده و اون فرقای زیادی با بقیه داره. اون خیلی انعطاف پذیر ، خاکی ، بینهایت باهوش و از دید فیزیکی به طور کامل” ورزیده س .اون در تموم ورزشها عالیه.”

” به طور کامل” روشنه که اون این چیزها رو از کجا یاد گرفته ، ” پدرش . کانر هم مثل من کارای مهیج رو خیلی دوست داره.”

” در صحنه هایی که انفجار رخ می داد و یا تیراندازی می کردیم ، من و کانر از همه هیجانزده تر و علاقه مند تر بودیم . عالی بود که با یه نفرکه مثل خودم با انفجارها هیجانزده می شد ، همکاری کردم.”

 

کامل کروز پرتال آفتاب کانر کروز

Categories:متفرقه
Published on :Posted on