پسری با نصف صورت

لحظه به دنیا اومدن یه بچه واسه مادر بسیار قشنگتر و دلنشینه و اون هر لحظه دعا می کنه که فرزندی سالم و قشنگتر داشته باشه اما اگه شرایط بر وفق مراد نباشه ممکنه فرزندی ناقص به دست مادر برسه.

“چارلین ماچین” مادری ۳۳ ساله از اهالی انگلستانه که شاید با دیدن فرزاندان دوقلویش بسیار خوشحال شد اما شوک بزرگی هم در همون لحظه به اون وارد شد چون که یکی از بچه هاش صورتی نصفه داشت.

این اتفاق نزدیک به ۷ سال پیش وقتی که بچه هاش به دنیا اومدن اتفاق افتاد و این روزا دوقلوهای اون به مدرسه می رن اما زندگی واسه “هری” پسری با مشکلات صورت بسیار متفاوت با دیگه علم آموزانه.

مادر اونا میگه وقتی که بچه ها به دنیا اومدن دکتر معالج دستش رو روی نیمه چپ صورتش گذاشت و البته بعدا فهمیدم که منظور اون چیه. “هری” در سمت چپ سر و صورتش هیچ اندامی نداره و به طور کامل پاک شده. اون نه چشم داره، نه گوش و حتی سوراخ بینی هم نداره.

اون تا حالا سه بار زیر تیغ جراحان رفته و نتیجه این تنها بهتر شدن شکل ظاهری صورتشه و البته قراره تا آخر سال یه چشم مصنوعی واسه اون کار گذاشته شه.

البته نکته دیگری که باید به اون اشاره کرد داداش دوقلو و سالم اون به نام “الیور” است. مادر اونا میگه:”الیور همیشه در سمت برادرشه و اون رو تنها نمی ذاره و همیشه به دوستانش میگه که برادرش رو بدون توجه به شرایطش دوست داره.”

مادر این بچه ها همیشه امیدواره تا شاید روزی بتونه با پیشرفت علم و تکنولوژی زیبایی فرزندش رو به اون بازگرداند و از فشارهایی که روی اونه نجاتش دهد.

 

alamto.com-half-face02

alamto.com-half-face03

alamto.com-half-face04

alamto.com-half-face05

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *