پرینتری که با جوهر یک خودکار شارژ می شود + عکس

پرینتری که با جوهر یک خودکار شارژ می شود + عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

خیلی از ما در خونه خودکارهایی داریم که از اونا استفاده نمی کنیم و جوهر این خودکارها اونقدر بی مصرف می مونه تا اینکه خشک شده و از بین بره در حالی که میشه از این خودکارها استفاده ای قابل توجه و متفاوت کرد.

“تای جین کیم” دانشجوی طراحی در چینه که یه چند وقت پیش واسه پایان نامه دانشگاهی خود وسیله ای باحال رو اختراع کرد. این وسیله که هدف ساخت اون صرفه جویی در هزینه های جاریه می تونه از خودکارهای قدیمی استفاده بهینه کنه.

“پرینتر خودکاری” وسیله ایه که دیگه احتیاجی به کارتریجای گرون نداره و می تونه با به کار گیری یه خودکار موارد درخواستی شما رو چاپ کنه. این وسیله جوهر خودکارهای قدیمی رو استفاده کرده و به کمک اونا برگه های جور واجور رو پرینت میگیره.

واسه به کار گیری این دستگاه که جای بسیار کمی هم اشغال می کنه فقط کافیه تا یه خودکار بیکار رو درون اون بذارین بعد دستگاه باقی کارا رو به صورت اتومات انجام میده و پس از به آخر رسیدن جوهر خودکار اون رو خارج می کنه.

هر خودکار می تونه تا ۳۰ یا ۴۰ برگه رو پرینت بگیره که این مقدار به نوع مطلب برمیگرده. البته مشکل این وسیله اون هستش که رنگای مختلفی نداره و فقط از رنگ پیشنهادی شما می تونه استفاده کنه یعنی اگه خودکار قرمز در اون بذارین تموم مدارک قرمز پرینت می شه.

باشگاه خبرنگاران