داستان عروسیا که در این مطلب می خونین با خرجای بسیار بالا برگزار شدن هزینه بعضی از این عروسیا به اندازه صدها ازدواجه.

وین رونی:

وین رونی رو تقریبا همه فوتبال دوستان می شناسن. این بازیکن خوب تیم منچستر یونایتد در سال ۲۰۰۸ با هزینه نزدیک ۱۵ میلیون دلار عروسی اش رو در ۴ روز برگزار کرد. اون مراسمش رو در ایتالیا و روی یه قایق گرفت. تنها لباس عروس واسه اون بیشتر از ۴ میلیون دلار هزینه در بر داشت. و تونست در جایگاه پنجم گرانترین عروسیای جهان جا بگیره.

ویکرام چت وال:

بعد از عروسی “وین رونی” رتبه چهارم این جدول به “چت وال” هندی رسید. در این مراسم که در سال ۲۰۰۶ برگزار شد داماد یه هندی الاصل اما صاحب هتلای معروف در نیویورک و هم اینکه صاحب خطوط هوایی بود. افراد مشهوری از جمله بعضی رئیس جمهورهای کشورای جور واجور شرکت داشتن که به طور اختصاصی به مکان عروسی منتقل شدن. هزینه این عروسی بیشتر از ۲۰ میلیون دلار بود.

اندری ملیچنکو:

این عروسی که بیشتر از ۳۰ میلیون دلار هزینه داشت بین میلیونر روسی و یه مدل یوگوسلاو برگزار شد. این مراسم در سال ۲۰۰۵ به عنوان گرانترین مراسم عروسی شناخته شد. اما در جدول گرانترین عروسیا رتبه سوم رو از اون خود کرد. جالبه بدونین تنها هزینه خوانندگان این مراسم نزدیک به ۱۰ میلیون دلار بود.

شیخ محمد بن رشید آل مکتوم:

این عروسی که در سال ۱۹۸۱ برگزار شد نزدیک به ۴۵ میلیون دلار هزینه روی دست داماد گذاشت. واسه این مراسم شیخ عربی یه ورزشگاه ساخت تا بتونه ۲۰ هزار مهمانی رو که دعوت کرده بود پذیرایی کنه. این مراسم ۷ روز به طول رسید.

آمیت باهاتیا:

بلاخره گرانترین عروسی جهان و رتبه اول این جدول به یه داماد اهل هند رسید. این عروسی که در سال ۲۰۰۴ برگزار شد هنوزم به عنوان گرانترین عروسی دنیا شناخته می شه. این مراسم در حضور نزدیک به هزار مهمون در یکی از باغای باستانی مربوط به قرن ۱۷ فرانسه برگزار شد. کارتای عروسی این مراسم کامل از نقره ساخته شده بودن.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران

Categories:متفرقه
Published on :Posted on

Post your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *