با این رقم فروش «کریش ۳» تونست «قطار اکسپرس چنای» شاهرخ خان رو از صدرنشینی پائین کشیده و به ردیف دوم جدول پرفروش های کل تاریخ هند بکشونه.

«قطار اکسپرس چنای» که امسال اکران عمومی شد، تونست ۲۲۵ کرور در سینماهای هند فروش کنه و جای «۳ احمق» عامرخان رو در این جدول بگیره.

تا چهارماه قبل، کمدی اجتماعی «۳ احمق» با فروشی ۲۰۲ کروری لقب پرفروش ترین فیلم کل تاریخ سینمای هند رو به خود اختصاص داده بود، این فیلم سال ۲۰۰۹ اکران عمومی شد.

سال قبل مهیج ماجراجویانه «یه ببری بود» با بازی سلمان خان تلاش زیادی کرد تا رکورد«۳ احمق» رو بشکنه. اما موفق به این کار بزرگ نشد.

اوایل تابستون امسال هم کمدی خانوادگی رانبیر کاپور به نام «این جوونی دیوانگیه» همین تلاش رو از خود نمایش گذاشت. اما این فیلم هم مثل مهیج سلمان خان، نتونست به فروشی ۲۰۰ کروری دست پیدا کنه.

هریتیک روشن بازیگر «کریش ۳»این روزا تونسته از طرف رسانه های گروهی هند لقب یکی از محبوبترین بازیگر جوون بالیوود رو بگیره و توجهات رو به خود جلب کنه.

اما با وجود اون که «کریش ۳»لقب پرفروش ترین فیلم کل تاریخ سینمای هند رو گرفته، اهل فن می می گن اون هنوز نتونسته موقعیت ممتاز و بالای ۳ خان بزرگ بالیوود (عامر، سلمان و شاهرخ) رو به دست بیاره.

«کریش ۳» رو راکش روشن بازیگر و فیلم ساز قدیمی هند کارگردانی کرده. اون که پدر هریتیک روشن هم هست. تبلیغات بسیار زیادی واسه این فیلم خود و بچه بازیگرش کرده.

این مهیج علمی تخیلی که یادآور اجناس پر خرج کمک استریپی هالیوودیه، با هزینه کلان ۱۱۵کروری جفت و جور شده و قراره صاحب قسمت های جدید هم بشه. هر ۱۰۰ کرور برابر ۲۰ میلیون دلاره.

هریتیک روشن در سومین قسمت «کریش» در نقش ابر قهرمانی به نام کریشنا بازی می کنه که مثل کاراکترهای اصلی تموم قصه های کمریک استریپی، نقاب به چهره می زند و به کمک مردم عادی میاد.

در طول قصه فیلم، اون مجبور به مقابله با جوون قدرتمندی به نام کال می شه که با وجود فلج بودن، توانایی انجام کارای نشدنی رو داره.کال با آلوده کردن شهر بمبئی به یه ویروس مرگبار، تلاش می کنه کریشنا رو تحتِ کنترل خود در آورده و اون رو نابود کنه. اما کریشنا راه متفاوتی رو واسه مقابله با این کاراکتر شرور قصه فیلم در پیش می گیرد.

نقش کاراکتر کال رو در «کریش ۳» ویویک اوبروی بازی کرده و کانگانا رانوت هم به شکل دستیاز ایشون ظاهر می شه، که در طول ماجرا به طرفداری از کریش می پردازه.

پریانکا چوپرا هم در نقش همسر کریش بازی می کنه. هریتیک روشن در کنار بازی در نقش کریشنا، در نقش پدر دانشمند خود هم ظاهر شده و واقعا در دو نقش متفاوت بازی می کنه.

راکش روشن «کریش ۳»رو براساس فیلم نامه ای جداگونه و غیر اقتباسی از خودش کارگردانی کرده.

بازنشر باشگاه خبرنگاران بالی-بالیوود هالیوود

Categories:متفرقه
Published on :Posted on