پرسپولیس قهرمون جام حذفی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که با نتیجه یه بر صفر تسلیم ملوان شد، اما با پیروزی چهار بر سه در کل دو دیدار، قهرمون جام حذفی شد.

فوتبال پرسپولیس با غلبه چهار بر سه برابر تیم ملوان در کل دو فینال رفت و برگشت، قهرمون جام حذفی شد.

رقابت دو تیم در حالی امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد که تیم ملوان با تک گل مهرداد اولادی در نیمه اول، حریف سرخ پوش تهرانی رو شکست داد، اما این پیروزی هم نتونست ملوانان رو به چهارمین قهرمانی شون در جام حذفی برسونه.

بازی رفت دو تیم با نتیجه چهار بر دو به نفع پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسیده بود.

این دومین قهرمانی پرسپولیس با مربی گری علی دایی و سومین قهرمانی با مدیریت حبیب کاشانی در جام حذفی حساب می شه.

پرسپولیس قبل از این چهار عنوان قهرمانی در کارنامه داشت که با این قهرمانی به رکورد استقلال که پنج قهرمانی در جام حذفی داشت، رسید.

هدایت ممبینی داور مسابقه به بابک پورغلامی، هادی تامینی و محمد همرنگ از ملوان و حسین بادامکی، علیرضا حقیقی و وحید هاشمیان از پرسپولیس کارت زرد نشون داد.

ترکیب ملوان انزلی:

علی حسنی صفت، هادی تامینی، سعید رمضانی، بابک پورغلامی، محسن مسلمون، محمد همرنگ، پژمان نوری، سعید سالارزاده، محمد حیدری( از دقیقه ۷۹ عزیز معبودی)، مهدی دغاغله و مهرداد اولادی

سرمربی: فرهاد پورغلامی

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری( از دقیقه ۱۲ سپهر حیدری)، سروسامون آقازمانی، ابراهیم شکوری ( از دقیقه ۸۴ سعید حلافی)، مازیار زارع، حسین بادامکی، حمید علی عسگر، محمد نوری، اشپیتم آرفی( از دقیقه ۵۴ امیر حسین فشنگچی) و وحید هاشمیان

سرمربی: علی دایی

منبع: varzesh3.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *