بنا به گزارشات رسیده ، جنیفر لوپز واسه کسائی که روی خونه جدید اون کار می کنن و در حال ساخت اون هستن به طور کامل” روشن کرده که اجازه ندارن با اون صحبت کنن.

داور قبلی برنامه ” امریکن آیدل” در حال ساخت یه خونه بسیار بزرگ جدید در منطقه سان فرناندو واقع در کالیفرنیا هستش اما بنا به گزارشات رسیده به کسائی که درحال کارکردن در این خونه هستندهشدار داده شده که حق ندارن با این ستاره ۴۳ ساله رابطه برقرار کنن ویا صحبت کنن.

یه منبع خبری به روزنامه دیلی استار گفت:”اون به طور کامل” روشن کرده که اصلا” دوست نداره هیچ کدوم از پیمانکاران ، رانندگان و کسائی که در داخل منزل جدیدش دارن کار می کنن، با اون تماس چشمی برقرار کنن و یا صحبت کنن.”

“این در حالیه که این پروژه طولانی مدته و بعضی از کارگران ممکنه به مدت یکسال در این خونه حضور داشته باشن و کار کنن.”

شاید پیوستن جنیفر لوپز به فهرست ۱۰۰ زن قوی جهان که هر سال از راه مجله فوربس جفت و جور می شه ، باعث شده این خواننده و بازیگر مشهور اینجور تصمیمی بگیره.

در لیست امسال قدرتمندترین زنان مجله فوربس ، جنیفر لوپز واسه اولین بار حضور داشت و جایگاه سی و هشتم رو از اون خود کرد در حالیکه شکیرا و سوفیا ورگارا هم واسه اولین بار در این فهرست قرار گرفتن و مکانهای چهلم و هفتاد و پنجم رو بخود دادن.

مویرا فوربس ، مسئول بخش زنان مجله فوربس درباره این فهرست گفت:”واسه جفت و جور لیست امسال به قدرت زنان در زمینه های جور واجور و از راه های متفاوت توجه کردیم و اثرات متفاوتی رو که این زنان قوی از جهات جور واجور روی جامعه جهانی می ذارن رو بررسی کردیم.”

امریکن آیدل جنیفر لوپز پرتال آفتاب

Categories:متفرقه
Published on :Posted on