شبکه جهانی جام جم تازگیا پخش سریال «دیوار» سیروس مقدم و مجموعه طنز «خنده بازار» شبکه سه رو شروع کرده.

سریال «دیوار» کاری از سیروس مقدم یه هفته ایه که در حال پخش از شبکه یه سیماست و شبکه جام جم این مجموعه تلویزیونی رو که در ژانر پلیسی جفت و جور شده هر شب به جز یکشنبه ها به روی آنتن می بره.

پخش «دیوار» در این شبکه از پنجشنبه ـ ۱۳ مهر ماه ـ شروع شده که هر شب به جز یکشنبه ها ساعت ۱۹ به وقت اروپای مرکزی و همون ساعت به وقت مرکز آمریکا و سیدنی پخش می شه.

سریال «دیوار» به کارگردانی سیروس مقدم واسه شبکه یه سیما جفت و جور شده و آتیلا پسیانی، مهدی سلطانی، کامران تفتی، تینا آخوندزاده، امیر حمیدزاده، الهه حسینی، فریبا کوثری، مهرداد صدیقیان و … از جمله بازیگران این مجموعه هستن. «دیوار» نشون دهنده متهمیه که پس از ۱۵ سال از زندان آزاد شده و درصدد انتقام از افسر پلیسیه که موجب دستگیری ایشون شده و با اون نسبت فامیلی هم داره.

***

شبکه جام جم علاوه بر «دیوار» سیروس مقدم، مجموعه طنز «خنده بازار» به جفت و جور کنندگی فرید شب خیز و کارگردانی شهاب عباسی رو دوشنبه شبا به وقت تهران ساعت یه و نیم ساعت بامداد و هم اینکه ۱۲ بامداد به وقت مرکز آمریکا و سیدنی واسه ایرانیان ساکن بیرون مرز کشور پخش می کنه.

در مجموعه طنز «خنده بازار» بازیگرانی چون شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، سوسن پرور، یزدان فتوحی، کوروش معصومی و … بازی می کنن و این مجموعه به شکل طنز معضلات و مشکلات اجتماعی، ورزشی و … رو مطرح می کنه.

خنده بازار

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *