پاک کننده طبیعی آرایش,روش درست کردن پاک کننده آرایش خونگی

به گزارش آلامتو به نقل از سایت آی بانو؛ شما هر نوع آرایشی که داشته باشین ، باید قبل از رفتن به تختخواب در شب ، تموم آرایشتان رو بشورید. خوابیدن با آرایش ، منافذ پوستتون رو میبندد و همینطورخوابیدن با ریمل مژه و ابرو باعث میشه مژه تون شکننده شه و ریزش کنه. اگه تنبلی کنین و به صورتتون نرسید و یا با آرایش بخوابین پیشونی و صورتتون پراز جوش و جوش می شه.

با وجود دستمال مرطوبایی که واسه پاک کردن آرایش بوجود اومده ان دیگه جای هیچ بهونه و کوتاهی نیس.حتی می تونین با چند فرمول کوچیک به جای استفاده ازاین پاک کننده هایی که در فروشگاه هست از پاک کننده های خونگی و طبیعی استفاده کنین.

پاک کننده صورت با روغن زیتون

چند قطره روغن زیتون یا روغن بادام

چند قطره از روغن زیتون رو برروی یه پد پنبه بریزین و صورت خود رو با حرکت دایره ای پاک کنین. هنگام پاک کردن آرایش چشم، چشم خود رو ۱۰ ثانیه ببندین با پد پنبه به آرومی اونو پاک کنین. اگه شما پد پنبه در خونه ندارین چند قطره از روغن زیتون رو در دستتون بریزین و برروی صورت خود بمالید و با به کار گیری یه هوله و یا دستمال کاغذی نرم صورت خود رو تمیز کنین و روغن اضافی رو از صورت خود پاک کنین.

پاک کننده صورت با روغن بادام و شیر

  • ۱ قاشق غذاخوری پر شیر
  • ۲ یا ۳ قطره روغن بادام شیرین

تو یه کاسه کوچیک، شیر رو با چند قطره روغن بادام شیرین مخلوط کنین. یه دستمال یا پارچه رو کمی در این مخلوط شیرو روغن بادام نمدارکنید و برروی پوست خود بذارین و بعد با یه پنبه یا دستمال تمیز صورت خود رو پاک کنین، واسه اینکه مطمئن باشین که تموم شیر از صورتتون پاک شده با آب صورتتون رو بشورید.

پاک کننده صورت با ماست

ماست ساده و بدون طعم

با یه پنبه یادستمال آغشته به ماست صورت خود رو پاک کنین و بعد با آب سرد صورتتون رو بشورید.

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

چیجوری با آرایش جوون شیم؟

آرایش صورت آی بانو روغن زیتون

Categories:متفرقه
Published on :Posted on