پاور بانک خوب و با کیفیت چه مشخصاتی دارد؟

پاور بانک خوب و با کیفیت چه مشخصاتی دارد؟

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

شک نداشته باشینً احتیاجی به تعریف پاور بانک نیس و این روزا هر کسی اهمیت داشتن یه پاور بانک رو خوب میدونه؛ اما با این وجود در خیلی از موارد افراد قادر به انتخاب پاور بانک مناسب نیستن که این دلیل شده، بعضی موقع خرید این دستگاه نیاز به اطلاعات منتشر شده از طرف فروشنده شک کنن. البته نبود علم کافی در انتخاب یه پاور بانک خوب و با کیفیت بین عموم جامعه، باعث شده بازار لوازم جانبی گوشی موبایل در ایران جای خوبی واسه فروش اجناس بی کیفیت و غیراستاندارد باشه؛ از همین رو می خوایم در این نوشته کوتاه به شما مشخصات یه پاوربانک خوب رو معرفی کنیم.

گارانتی داشته باشه.

این روزا یه پاور بانک خوب و باکیفیت بوسیله شرکت های جور واجور یا خود شرکت سازنده گارانتی می شه. بدیش اینه لوازم جانبی بی کیفیت و غیراستاندارد در بازار آزاد کم نیستن؛ از همین رو پیشنهاد میکنیم پاور بانکی رو بخرین که حتما گارانتی داشته باشه.

اندازه مناسب

پاور بانک ها شکل های جور واجور مختلفی دارن که هر کدوم به صورت تخصصی واسه رفع نیاز گروهی از کاربران این دستگاه ها طراحی و تولید شده ان؛ اما یکی از مهم ترین شاخصه هایی که در طراحی نمونه های خوب و با کیفیت در نظر گرفته شده، قابل حمل بودنه. پاور بانکی رو انتخاب کنین که بتونین اون رو خیلی راحت و بدون دردسر با خود حمل کنین.

سرعت انتقال انرژی رو سبک سنگین کنین.

پاور بانک های با کیفیت و خوب دارای اندازه آمپر مناسب هستن که این شاخصه با علامت A روی خود دستگاه یا بسته بندی اون قابل اندازه گیریه. اندازه آمپر یه پاور بانک استاندارد بین ۱ تا ۳.۵ه. عدد آمپر نشون دهنده سرعت انتقال انرژی از پاور بانک به باتری گوشی موبایل شما هستش.

کیفیت ساخت بالا

یادتون باشه که کیفیت رو فدای قیمت نکنین! یه پاور بانک خوب بدنه مقاوم داره و به قطعات اون خیلی راحت از هم جدا نمی شه. قبل از خرید پاور بانک مورد نظرتون اون رو از نظر متریال های استفاده شده در ساخت و طراحی بدنه بررسی کنین.

حجم انرژی قابل ذخیره رو بررسی کنین.

پاور بانک های جدید توانایی ذخیره انرژی قابل قبولی دارن. واسه اینکه فهمیده باشین که پاور بانکی که خریداری می کنین متناسب با باتری گوشی موبایل یا دیگه گجت های شما هستش، اول نوع باتری استفاده شده دستگاه مورد نظرتون رو بررسی کنین و با یه حساب سرانگشتی اندازه دفعاتی که می تونین با به کار گیری پاور بانک اون رو به صورت کامل شارژ کنین رو بدست بیارین. بررسی حجم انرژی قابل ذخیره در پاور بانک، مهم ترین شاخصه و معیاریه که شما در انتخاب یه پاور بانک خوب و با کیفیت باید در نظر بگیرین.

شما می تونید با مراجعه به فروشگاه یوجی سو (یوجیسو یا همون Yujiso) شکل های جور واجور لوازم الکتریکی شامل پاور بانک های با کیفیت در ابعاد و طراح های مختلفی پیدا کنین. منتظر دیدار شما در فروشگاه یوجی سو هستیم.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟