زن ایده آل زندگیاین که فکر کنین هر مردی سلیقه خاص خودشو داره و ممکنه براساس معیارهای فردی همسر آینده اش رو انتخاب کنه به طور کامل درسته اما در کنار اون باید یادتون باشه که مردها، هر چی باشن مرد هستن و خصوصیات کم و بیش برابری دارن. بر همین پایه هم خصوصیات زنی که واسه زندگی آینده شون پسند می کردن، در بعضی موارد مشابهه.

حتما شنیدین که مردها هر قدر هم امروزی باشن باز وقت ازدواج که می رسه سراغ زنی می رن که اصطلاحا «زن زندگی» باشه. ، حالا این زن زندگی چه کسیه و چه ویژگیایی داره؟

منو به رسمیت بشناس

در دوره و زمونه فعلی که جایگاه مردها نسبت به وضعیت سنتی تغییر کرده، مردها دنبال زنی هستن که با اینکه امروزی و توانمنده اما وقتی در کنار اونا قرار میگیره، به قوی بودن مردها اعتراف کنه.

مردها همون قدر که از زنان وابسته گریزان هستن، از زنان زیادی جداگونه که با قدرتمندی شون روی مردونگی مردها سایه میندازن، فرار می کنن. پس باید باهوش باشین و بتونین با وجود تواناییای بسیاری که دارین، وقتی در کنار همسرتون قرار می گیرین به احساس قدرت و غرور مرد احترام بذارین.

اسطوره مهربانی

مردها قبل از هر چیز به این نگاه می کنن که زن زندگی شون چقدر مهربانه. برگ برنده در دست زنیه که لقب مهربون ترین رو بگیره. زن مظهر محبت و نرمیه و این چیزیه که مردها از قدیم تا امروز به عنوان اولین شرط انتخاب همسر در نظر داشتن.

یه رابطه کامل رابطه ایه که در اونم محبت کنین و هم محبت ببینین. هم دوست داشته باشین و هم مورد دوست داشتن قرار بگیرین. پس هر قدر تو یه رابطه، از نظر عاطفی بیشتر مایه بذارین، رابطه قوی تر می شه.

جذاب و زنونه

قبل از اون که طرف مقابل شما رو بشناسه، ظاهرتون رو می بینه و قضاوت می کنه. پس ظاهر شما باید مطلوب باشه. دقت کنین، نمی گیم ایده آل یا بی اشکال. فقط مطلوب و مورد پسند. واسه داشتن یه ظاهر مورد پسند باید هم به سر و وضع تون در حد عادی برسین و هم رفتار مناسبی داشته باشین.

رفتار مناسب واسه یه زن، وقار، برخورد خیلی با احترام و اجتماعی، اعتماد به نفس و کمی غرور و جدیته. بعضی از مردها شاید در تعاملات روزمره با زنائی که بی پرواتر و شوخ طبع تر هستن گرم بگیرن اما این یه اصله که مردها، زنی رو آماده ازدواج می دونن که رفتاری متین و موقر، سنجیده و بالغانه داشته باشه.

هیچ مردی یه دختر زیادی خوشحال، زیادی سرخوش و بی حواس رو به عنوان زن زندگی اش انتخاب نمیکنه. پس خوش برخورد، جدی و معتمد به نفس باشین و در همه این موارد ظرافت و متانت زنونه تون رو حفظ کنین. با این حال یه نکته رو خیلی جدی باید بدونین و اون این که هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت از ویژگیای زنونه، ظرافتا و جذابیتای زنونه تون واسه پیشبرد اهداف یا خودنمایی استفاده نکنین.

مردها قبل از هر چیز به این نگاه می کنن که زن زندگی شون چقدر مهربانه.

برگ برنده در دست زنیه که لقب مهربون ترین رو بگیره

به من اعتماد کن

مردها واسه زندگی مشترک به خانمایی تمایل نشون میدن که به اونا اعتماد و تکیه کنه. اونا رو وفادار بدونه و با شکاکی هاش حوصله مرد رو سر جنگ. درسته که این ویژگی باید دوطرفه باشه.

زنا هم تمایلی به مردهای بدبین و شکاک ندارن. مردها زنی رو پسند می کردن که اونا رو به پیشرفت تشویق کنه و در برنامه هایی که واسه آینده دارن، پشتوانه اونا باشه.

مردها میلی به زنان غرغرو، سختگیر و عصبانی ندارن. شاید به نظر خودتون کمی کمال گرا به نظر برسین اما واقعیت اینه که این ویژگی می تونه قاتل زندگی مشترک شما باشه. چون مردها از زنای ایرادگیر و مضطرب واقعا فرار می کنن.

پسران امروزی هم مثل اجدادشان زن رو مظهر آرامش و منبعی واسه قدرت گرفتن از اون می دونن. پس شمام به روش ذاتی و نهادی آفرینشتان این آرامش رو به اون تزریق کنین.

happy-woman

رضایت از زندگی

قابل اعتماد باشین

مردها زنائی رو واسه زندگی انتخاب می کنن که در مواقع بحران بتونن بخشی از مسئولیت زندگی رو به اونا بسپارن و از واسه همه چیز خیالشون جمع باشه. مطمئنا اینجور زنی باید با تدبیر، بالغ و قابل اعتماد باشه. زنی که بشه بعضی وقتا به اون تکیه کرد، به تعهد و وفاداری اش ایمان داشت و از روابط اجتماعی اش، خیال راحت داشت.

مادر و همسر به تموم معنا

از همه اینا که بگذریم، مردها، حتی امروزی ترین شون هم هنوز در اعماق وجودشون زنی رو تشویق می کنن که روحیات مادرانه داشته باشه. زنی که مراقب و حمایتگر باشه و دوست داشته باشه بچه دار شه و بچه هاش رو با عشق تربیت کنه.

زنائی که در عین امروزی بودن و استقلال و قدرت روحیات زنونه شون رو فراموش نکرده ان، مادری بالقوه هستن، به کدبانوگری علاقمندند و ذوق و شوق زنونه شون رو خرج خونه و زندگی شون می کنن مطلوب همه مردها در همه دوران بوده و هستن.

ازدواج سالم چیجوریه؟

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

تبیان خبرهای داغ روز

Categories:متفرقه
Published on :Posted on