ویژگی های مردانی که خیانت میکنند

ویژگی های مردانی که خیانت میکنند

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

خیانت مردان nick-karvounis

شناخت مردانی که به شریک زندگی شون خیانت میکنن کار ساده ای نیس اما اگه می خواید یافته های یه نظرسنجی گسترده در مورد ویژگیای مردان خیانت کار رو بدونین با ما همراه شید.

به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ مطمئنا مورد خیانت واقع شدن یکی از بدترین اتفاقای زندگی هر فردی می تونه به حساب بره. این رفتار به طور کامل غیر انسانی بوده و موجب ایجاد بی اعتمادی می شه.

اما چیجوری میشه خیانت کار بودن یه مرد یا زن رو تشخیص داد. این مبحثیه که قصد نداریم در این مطلب به اون بپردازیم، اما عوضش به صورت کلی بعضی نشونه های مربوط به خیانت کار بودن مردان رو براتون بر شمرده ایم.

شاید لازم نباشه یادآوری کنیم که داشتن این نشونه ها حتما به معنی داشتن رفتارای غیراخلاقی نیس. اما براساس تحقیقات انجام شده در سالای گذشته، مردانی که اینجور ویژگیای داشتن، بیشتر از بقیه به شرکای عاطفی خود خیانت کردن.

واسه آشنایی با این مردان در ادامه با ما همراه باشین.

مردان قد بلند

براساس تحقیقات صورت پذیرفته بوسیله «ایلیسیت اینکانتر» در سال ۲۰۱۴ میلادی، مشخص شده مردان قد بلند بیشتر به سمت خیانت کردن کشش دارن. مردانی که بالای ۱ متر و ۷۸ سانتی متر قد دارن، دو برابر بیشتر از مردانی با قدهای کوتاه تر در روابط عاطفی خود دغلکاری می کنن.

دلیلش هم اینه که اعتماد به نفس بیشتری دارن و خوب می دونن که بیشتر زنان به سمت مردان بلند قد جذب می شن.

مردانی با سنین ۲۹، ۳۹، ۴۹ و …

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ میلادی بوسیله آکادمی علم و علوم طبیعی انجام شد، بیشتر مردم وقتی در آستانه شروع دهه جدیدی از زندگی خود قرار دارن، به دنبال مفاهیم جدیدی در زندگی هستن. یکی از این امور، روابط حروم و خیانت در رابطه س.

مردانی که ورزشای گروهی انجام میدن

تحقیقات گذشته بیان داشته، مردانی که در تیمای ورزشیِ گروهی مشغول فعالیت هستن از این موضوع واسه پوشش رفتارای غیراخلاقی خود بهره می گیرن. براساس این مطالعه، گفته شده بیشتر بازیکنای راگبی، بدترین شرکای عاطفی واسه زنان هستن.

مردانی که در بخش اقتصادی مشغول فعالیت هستن

مردانی که در صنعت بانکداری کار می کنن، یا کارگزاران بورس و دلالان معاملات بازرگانی، عموما آدمای غیر قابل اعتمادی هستن. این ادعا براساس رای گیری انجام شده از بیشتر از ۵ هزار زن در سایت «ویکتوریا میلان» مطرح شده. تقریبا همه این زنان تجربه خیانت از اینجور مردانی رو داشتن. البته این نتیجه گیری فقط براساس ادعای زنان انجام پذیرفته، اما به عنوان یه اخطار میشه اون رو در گوشه ذهن نگه داشت.

مردانی که ریش یا سبیل دارن

در نتیجه تحقیقی که بوسیله شبکه اجتماعی ویدئویی «ایوا» انجام پذیرفته، می گن مردانی که در صورت خود مو دارن بیشتر از بقیه احتمال خیانت کردن رو دارن.

مردانی که روی بدن خود تتو دارن

مردانی که تتو دارن هم خیلی قابل اعتماد به نظر نمی رسن. براساس یه تحقیق روی ۳ میلیون مرد در ۱۵ کشور جور واجور جهان مشخص شده که این مردان بیشتر از بقیه می تونن گمراه شده و خیانت کنن.

نشونه های خیانت

دلیل خیانت زن به شوهرش چیه؟

خیانت ما